Zruč n. S.: Jíra - J. Havránek (c), Jouza, Hájek, Jelínek - M. Havránek, Koudela, M. Váňa, Havel - Cudlín, Matouš. Střídali: Brož, Staněk, Zelenka
Malešov: Bednář - Lupínek, Vokoun, Barenčík, Rak - Hurt, Železná, Kudláček, Špitálník - Klečík, Lupínek. Střídal: Kocourek

VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE
AKTUÁLNÍ TABULKA  ZDE

Zruč nad Sázavou – Ve čtvrtém kole přivítala domácí Jiskra ambiciózní tým z Malešova.

Hosté to dali pocítit hned na začátku, kdy se vrhli do tlaku, a vše vyvrcholilo nebezpečnou střelou, která naštěstí skončila těsně vedle tyče! Jiskra odpověděla šancí, ale Havel pálil levou nad. Zanedlouho pálil M. Havránek, tečovaná střela však skončila vedle. Domácí určovali tempo zápasu. Střílel opět Havel, brankář Bednář si sní, ale poradil. Hosté do konce poločasu vystrčili růžky už jen jednou, ale Jíra ve zručné brance zasahovat nemusel. V závěr poločasu patřil opět domácí, ale najít cestu do malešovské obrany se nedařilo, a tak Cudlín převzal skoro na půlce balón, prokličkoval přes tři hráče a poslal míč nekompromisně do šibenice 1:0! Branka Jiskru nakopla. Další přímočará akce, Matouš vymyslel nahrávku pro Havla, který zavěsil přesně k tyči 2:0! V samotném závěru poločasu se zranil brankář Jíra, ale hráči Jiskry dobře pracovali a nepouštěli hosty k ohrožení našeho brankáře.

Druhý poločas naskočil do branky střelec Cudlín a počínal si výborně. Jiskra pokračovala v tlaku, střídající Brož se tlačil do šance, ale tváří tvář s hostujícím Bednářem neuspěl. V polovině druhé půle se zranil malešovský hráč, na střídačce však už nikdo nebyl a tak Malešov dohrával o deseti. I tak byl zbytek zápasu nebezpečnější. Jiskra však výsledek bránila a sama vyrážela do nebezpečných protiútoků. Cudlín ve zručné brance se zapotil ve třech šancích Malešova. Nejdříve vyrazil ránu z vápna a pak vychytal zblízka malešovského Špitálníka a do třetice mu pomohl na brankové čáře Michal Váňa! V samotném závěru se pokoušel o střelu kapitán Havránek, ale mířil nad. A tak zápas skončil výhrou 2:0 a udržení tak na čele tabulky i po čtvrtém kole.

Už příští týden vyráží Jiskra na horkou půdu do Kaňku. Zápas začíná v 16:30h. Zveme tak všechny fanoušky na výjezd s Jiskrou!!!