Sokol Chotusice – Jiskra Zruč  1:3 (0:3)

Branky: Čmakal - Zeman, Koudela, Hájek

Rozhodčí: Štupka. ŽK: 3/4

Sestavy: Chotusice: Výborný - Seemann, Vetešník, Procházka, Mar. Hubáček, T. Vetešník, Čtvrtečka, Jiroušek, Všetečka, Čmakal, Goliáš. Střídali: Brock, Mathé

Jiskra Zruč: Cudlín - Louda, Hájek, Jouza, Brabec - Zeman, janda, K. Petrů, Viktora - Havel, Koudela. Střídali: Váňa, Louda.
V Chotusicích rozhodl o zisku všech bodů první poločas, v němž Jiskra vsítila tři branky.
Po čtvrtém kole velká tlačenice na špici tabulky okresního přeboru, Jiskra zatím na první příčce

Utkání se hrálo na tréninkovém hřišti. Hřiště však bylo podmáčené, až bahňák, chvílemi chyběla i tráva.

Celý zápas byli na balonu více domácí. Jiskra, ale podnikala nebezpečné brejky, díky kterým vyhrála první půli jasně 3:0. Nejdříve skóroval Zeman, kterému připravil ideální pozici Petrů – 0:1! Druhou branku připravil Zeman, který prostrčil na Koudelu a ten na zadní tyč nedal Výbornému šanci – 0:2! O třetí branku se postaral předstoper Hájek, který až nadvakrát po nabídce od Koudeli překonal golmana Chotusic. Ve 45 minutě mohli domácí snížit, ale naštěstí pro Jiskru jistý gól vyhlavičkoval z brankové čáry Havel.

Druhá půle nezačala pro Jiskru moc dobře. Na půlce si obránci nahrávali balón mezi sebou tak dlouho, až jim ho domácí hráči brali a snížili na 1:3. Tlak domácích se zvyšoval a zdálo se jen otázkou času, kdy přijde další branka. Jak domácí útočili, tak zapomínali na obranu. Jiskra stejně jako v první půli podnikala rychlé brejky, bohužel oproti prvnímu poločasu žádný nevyužila. V šanci se ocital hlavně Havel, Koudela, Petrů, Zeman, ale ani jeden z nich nebyl schopen ze stoprocentní šance dát gól. Domácí sice tlačili, ale žádnou vyloženou šanci si nevypracovali.

Utkání skončilo 1:3 a Jiskra si tak zaslouženě odváží 3 body do Zruče :)