4. KOLO TURNAJ VLAŠIM

Jiskra Zruč - AFK Kácov  0:1 (0:0)

Branka: 70. Havlín

Sestava: Cudlín - L. Jelínek, Jouza, Hájek, Z. Louda - Zeman, Viktora, Janda, P.Jelínek - Koudela, Havel Průběžně střídal: M. Váňa, T. Louda
V dalším kole zimního turnaje ve Vlašimi Jiskra přivítala souseda z okresního přeboru Kácov. Jiskra bez kapitána Kamila Petrů, proti obměněnému kádru Kácovského AFK, takové bylo složení při sobotním zápase.
Kácov začal utkání lépe a pálil šanci za šancí, výborný Cudlín si tento zápas docela zachytal. Kácov zahazoval i ty nejvyloženější šance. Cudlín se ve zručské brance někdy až překonával. Jiskra zkoušela nové rozestavení, ale bylo evidentní, že prvních dvacet minut to bylo jen trápení. Poté se přešlo k osvědčené taktice a Jiskra hru vyrovnala. Přicházeli i šance, které začali zručští hráči zahazovat stejně jako Kácov. První poločas skončil tedy 0:0.

V druhé polovině byla hra vyrovnaná, ale postupem času získával Kácov převahu. Jiskra chtěla střelit rozhodující branku, ale zapomínala na obranu a Kácov vyrážel do nebezpečných brejků, který v podstatě vždy zakončil střelou. V druhé polovině druhé půle, Jiskra až moc vytáhla obranu, a Kácov ve dvou případech postupoval dva na jednoho, ale naštěstí vždy přestřelil. Do třetice už AFK trestalo, identická situace o pár minut později a bylo to - 0:1! V závěru už neměla Jiskra sílu na vyrovnání a tak si Kácov po právu připsal druhou výhru na turnaji.