Branky : 2x Brož, Kohout, M. Váňa, Smutný
Sestavy: Kaňk:
Jiskra Zruč: Jíra - T. Louda, Jouza, Janata, Z. Louda - M. Váňa, Koudela, Vosyka, Zeman - Kohout, Brož Střídali: Sahula, Smutný, Viktora

TABULKA   ZDE
VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE

Za letního počasí vyrazila Jiskra ke svému rivalovi z předměstí Kutné Hory. Po čtvrteční nominaci sudího Kučery spadl kámen ze srdce nejednomu hráči, funkcionáři či fanouškovi našeho oddílu, protože tento rozhodčí je zárukou toho, že se zápas bude odehrávat tak jak má a bude rozhodovat pouze sportovní výkon a štěstí.

Lepší vstup do zápasu si Jiskra přát nemohla. Dorostenec Jáchym Zeman vybojoval ztracený míč od rohového praporku, nakopl ho před bránu, ten prolétl celým malým vápnem až k Markovi Brožovi, pro kterého už nebyl žádný problém doklepnout míč do prázdné branky 0:1. Když po pár minutách přidal zručský kanonýr svoji druhou branku po hrubé chybě domácího gólmana, nebylo o vítězi tohoto utkání pochyb. Za dalších cca 15 minut byl stav zápasu už 0:4, to přidal branku s chutí hrající Míša Váňa a druhý útočník, Honza Kohout. Od této chvíle přestala Jiskra hrát. Přihrávka na pár metrů se nedařila a domácí nás začali přehrávat, ale do vyložené šance se naštěstí nedostávali.

Do druhého poločasu vystřídal Tomáše Loudu Sahula a Honzu Kohouta Smutný, ale z předvedené hry obou týmů bolely oči. Za zmínku stojí pouze krásná střela dalšího našeho střídajícího hráče, Viktory, kterou zastavilo břevno domácí branky a pátý gól Jirky Smutného. Domácí hráči se za celý zápas dostali do slibné pozice pouze 3x, ale náš gólman má formu a s přehledem si s tím poradil. V 70. minutě opustil trávník nejlepší domácí hráč, Míša Pavlík se slovy „Na to fakt nemám nervy“ a tím vystihnul tragický výkon domácích Sokolů