Sestavy: Žleby: Auersvald - Piskač, Kursch, Horák, Kubát, Mrousek, Kordík, Vašíček, Linhart, Křivohlavý, Hronek. Střídali: Bláha, Buchl, Vondra

Jiskra Zruč: Jíra - Hájek, P. Jelínek, M. Havránek, Z. Louda - M. Váňa, Matouš, Jouza, Brož - Koudela (Smutný), Havel (Zelenka)

VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE
AKTUÁLNÍ TABULKA  ZDE

Po čtyřech a půl letech zamířila Slavná Jiskra k nováčkovi soutěže, do Žlebů. Z pracovních důvodů chyběl Lukáš Jelínek, Pepa Havránků a Tomáš Cudlín. Naopak v naší sestavě se objevil náš nejzkušenější hráč a dovolím si tvrdit, že i nejlepší na place, Petr Jelínek. Náš soupeř byl před dnešním zápase na lichotivém pátém místě tabulky, což svědčí o velkém poklesu úrovně OP oproti minulé sezoně.

Samotný, hodně nervózní zápas, se v prvním poločase převážně odvíjel v režii domácích borců. Dost tomu napomohl i fakt, že Martin Havel se spíše věnoval neustálému řečnění se všemi, Jakub Koudela už také pamatuje lepší zápasy a delší dobu se rozehrával kanonýr minulého zápasu, Marek Brož. Domácí si vytvořili pár 100% šancí, které však neproměnili díky smůle, dobrém výkonu gólmana Jíry a párkrát na poslední chvíli dobrému obrannému zákroku Lukáše Hájka. Naštěstí jedinou branku jsme dostali ze zbytečného přímého kopu z cca 40 metrů za řečnění Havla a slabší chvilce gólmana Jíry. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 1:0 pro domácí.

Do druhého poločasu vstoupila lépe Jiskra. Domácí doplatili na svoji horší fyzickou kondici a neustálé komentování, rovinu pískajícího sudího Ryndy. Jiskra otočila vývoj utkání, když nádhernou brankou vyrovnal Brož a vítěznou branku vstřelil po pěkné akci M.Váňa. Výsledek jsme si už v pohodě udrželi a domácí hráči i diváci byli pěkně naštvaní.

Poděkování patří všem! Z hráčů především P. Jelínkovi, kterému soupeř místo podání ruky, dal nečekaně ránu do obličeje a z fans J. Pustkovi, který neustálým hraním na harmoniku, odlehčoval napjatou atmosféru v hledišti.