Jiskra Zruč – Kavaliér Sázava “B“ 3:0 (3:0)

Branky: 3. Zeman, 7. K. Petrů, 30. Koudela

Rozhodčí: Lubomír Ledvina  ŽK: 2/1  Diváků: 60

Sestavy: Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Brabec, Jouza, Jelínek, Janda, Martiňák, Zeman, Viktora, K. Petrů, Koudela. Střídali T. Louda, Mojžíš, J. Váňa, Bareš

Kavaliér Sázava “B“: Sedláček - Štěch, Schneider, Švehla, Dušek, Fantys, Svoboda, Skála, J. Hrbek, Novák. Střídali Bartoš, Haláček, Nepraš
Při sobotním odpoledni přijela rezerva Sázavy na hřiště Jiskry s mladým týmem s myšlenkou urvat nějaké ty body.  Jiskra však potřebovala vyhrát, aby udržela krok se špičkou okresního přeboru.

Domácí tak na Sázavu vlétli jako při jejich posledním měření, kdy u nás hosté padli 9:0 (vice ZDE)

Nejdříve se už ve třetí minutě prosadil Zeman, kterému připravil gólovou šanci Petrů – 1:0! V sedmé minutě už to bylo o dvě branky, to Zeman přihrál Kamilovi Petrů, který si na vápně míč posunul a zavěsil k tyči – 2:0! Jiskra i nadále tlačila a vypracovala si několik příležitostí, které však neproměnila, až ve třicáté minutě dlouhý míč do vápna zpracoval Viktora "prsama" na Koudelu, který neváhal a levou poslal míč do šibenice – 3:0! I hosté vystrčili růžky, ale byla z toho jen střela z dálky.  V prvním poločase už své šance neproměnil, a tak se šlo do kabin za komfortního vedení 3:0.

Do druhého poločasu Jiskra prostřídala a to se projevilo i na hře. Domácí už nebyli tak nebezpečný, přesto si dokázali brankové situace vytvořit. Hosté frustrování výsledkem se spíš než na hraní uchylovali k nesmyslnému “brebentění“ s rozhodčím či domácími borci. Největší šance v druhé byla při nedorozumění obrany a naši tři hráči se ocitli před prázdnou brankou, však každý si chtěl dát asi gol, až míč vystřelili mimo. V další velké šanci se ocitl střídající Petr Bareš, který z úrovně penalty těsně minul Hrbkovu branku.

Jiskra tak potvrdila vítězství z venku a už se chystá na dalšího soupeře z konce tabulky Zbýšovu, utkání vypukne v sobotu 11.10. od 16:00h. ve Zbýšově.