Branky : 53. Krejčík - 19. Janda, 43. Brož, 71. Cudlín
Sestavy: Křesetice: Černovský - Rajdl, Suchorebský, Vonšovský, Vlasák, R. Černý, Bláha, Leopold, J. Franc, Borovec, Šafránek. Střídal: Krejčík
Jiskra Zruč: Jíra - T. louda, Koudela, Jouza, Z. Louda - Viktora, Janda, Vosyka, Zeman - Brož, Smutný Střídali: Cudlín, M. Váňa, Hájek

TABULKA   ZDE
VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE
FOTKY Z UTKÁNÍ ZDE

Při sobotním odpoledni vyrazila Zruč do dalekých Křesetic, kde chtěla udržet svou neporazitelnost.

Jiskra začala dobře, už v první minutě Brož orazítkoval tyč. Domácí hráči byli evidentně zaskočeni aktivitou zručských hráčů a nedokázali se dostat ani za polovinu hřiště. Kdyby hosty netrápila nahrávka, tak by skóre narůstalo určitě rychleji. V devatenácté minutě se Jiskra prosadila poprvé, když Smutný sklepl míč prsama na rozeběhnutého Jandu, který poslal střelou zpoza vápna  Jiskru do vedení - 0:1. Zanedlouho vyzrála Jiskra na křesetický offside systém, ale Smutnému se míč zamotal mezi nohy, vybíhající Černovský tak šanci přerušil. Jiskra i nadále udržovala tempo, domácí se za půlku dostali jen díky dlouhým nákopům. I přesto si jednu šanci připsali, to centr do vápna spadl na nohu překvapenému útočníkovi domácích, který tak míč jen tečoval mimo tři tyče. Poté zahrozila opět Jiskra, když Janda z nadějné pozice trefil tyč. Z dálky to taky zkoušel T. Louda, ale trefil jen brankářovu náruč. Ve 43. minutě bylo pro Jiskru veseleji, Janda posunul podél vápna na Brože, který se opřel do míče a rozvlnil tak síť v křesetické brance podruhé 0:2. Do konce poločasu už se nic nestalo, a tak šla Jiskra do kabin s poklidným vedením.

Druhý poločas začali lépe domácí a brzo se dočkali snižující branky. Trestný kop hezky zahráli do vápna, kde ho tečoval Krejčík a upravil tak výsledek na 1:2. I nadále se Jiskra bránila, ale domácí se už k vážnější šanci nedostali. A když nastoupil v polovině druhé půle Cudlín, začalo pro domácí zase trápení. Nejdříve pálil vedle, ale v 71. minutě nacentroval Brož na Cudlína, který hlavou přehodil Černovského a uklidnil tak Zručské třetí brankou. Závěr opět patřil Jiskře, která to zkoušela ze všech pozic.  Za zmínku stojí Zemanova střela těsně vedle, Cudlínova nad branku a T. Loudy, která mířila těsně křesetické branky.

Příští týden se hraje spojené utkání s pohárem OFS, kdy přivítáme Nové Dvory. Neváhejte tak dorazit do našeho stánku na toto zajímavé utkání.