Diváci: 80

Sestavy: Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Jouza, Hájek, Jelínek - M. Váňa, Viktora, P. Janda, Zeman - Koudela, T. Louda. Střídali: Havel, Smutný

Paběnice: Černovský - O. Votava, Blažek, M. Votava, Sochr - Skutský, Zikmunda, Kunášek, Veselý - Mužátko, Lebruška. Střídali: Petrásek, Sedláček
ZDROJ: mesto-zruc.cz/sportovni-ozveny

Fotbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou vyhráli již pátý zápas v řadě, tentokrát na domácím hřišti porazili se štěstím brankou z penalty Sokol Paběnice. V 8. minutě zahrával rohový kop Koudela, míč přetáhl na zadní tyč, kde číhal Jouza, ale trefil brankáře hostů Černovského. Ve 23. minutě přihrál Zeman na malém vápně osamocenému Viktorovi, který ,,tutovku" hlavičkou přestřelil. Na druhé straně se dostal do příležitosti Mužátko, kdy byl domácí brankář Cudlín mimo branku, ale balón nezacílil přesně. Ve 28. minutě se po trestném kopu dostal k míči Zeman, posunul na Koudelu, jenž orazítkoval vnější pravou tyčku. Ve 32. minutě nebezpečně zaútočil Lebruška, seběhl na střed brankového území, kde byl faulován. Hosté zahrávali trestný kop, Zikmunda tvrdou ranou vypálil vedle. Vzápětí se po pravé straně neprosadil O. Votava, po dlouhém sprintu vystřelil mimo. Ve 45. minutě se po dlouhém výkopu brankáře Cudlína ocitl před gólmanem hostů Černovským sám T. Louda, ale brankou zavánějící situaci vyřešil tím nejhorším způsobem.

Ve druhém poločase, v 51. minutě, se neprosmýkl obranou hostů Zeman, poté z pětadvaceti metrů přestřelil. V 71. minutě se mohli hosté ujmout vedení, kdy po rohovém kopu napálil z bezprostřední blízkosti míč Lebruška přímo do brankáře Cudlína. V 73. minutě podnikli domácí rychlý brejk, Koudela našel střídajícího Smutného, ten odcentroval do vápna, kde nabíhal rovněž střídající Havel, ale byl sražen. Sudí Müller odpískal penaltu, kterou Jouza s přehledem proměnil - 1:0. Za další tři minuty se dostali domácí do vyložené šance, po centru Smutného se položil v malém pokutovém území do hlavičky Koudela, ale střela letěla nad branku. V 82. minutě byl evidentně faulován v pokutovém území Havel, píšťalka sudího zůstala němá. V 85. minutě zahrávali hosté trestný kop O. Votavou, prudký míč proletěl brankovým územím Jiskry, aniž by ho někdo z nabíhajících hostů usměrnil do branky Cudlína. V 88. minutě mohli hosté vyrovnat, centr střídajícího Petráska tečoval hlavou Zikmunda, střela proletěla těsně vedle pravé ,,šibenice". Ve třetí minutě nastavení zahráli hosté v pokutovém území jasně rukou, ani tuto penaltu však arbitr neodpískal.