Jiskra Zruč - Uhl. Janovice "B" 3:2 (3:1)

Branky: 15. Koudela, 25. pok. kop Koudela, 35. Zeman - 44. Veliký (pok. kop), 75. Marek

Rozhodčí: Jakub Špičák. ŽK: 4/2. Diváků: 60

Sestavy: Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Hájek, Jouza, Jelínek, Janda, Martiňák, T. Louda, Zeman, Viktora, Koudela. Střídali Mojžíš, J. Váňa.

U. Janovice B: J. Kmoch - Eminger, Vyhnánek, Boubín, Lopour, Dotlačil, Marek, Veliký, Blecha, Tancer, Cypra. Střídal Kmoch.
Jiskra na svého soupeře vlétla bez respektu. Ale první šance se neujaly. A tak přebrali iniciativu hosté, kteří sice drželi míč, ale k žádné vážnější šanci to také nevedlo a tak trestala Jiskra - z brejku vstřelil první branku Koudela – 1:0! Poté si připsali i Janovice velkou šanci, ale Cudlín výborně zasáhl. Nedáš- dostaneš, platí vždy a všude a tak Jiskra zvýšila své vedení na dvě branky. Třetí pomyslný hřebíček zatloukl rychlonohý Zeman – 3:0, a vypadalo to na „metro“ do půlky. Jenže hosté se své zasloužené branky dočkali, po chybě domácí obrany Cudlín fauloval a kopala se penalta, tu hostující Veliký proměnil -3:1!

Druhou polovinu začala Jiskra zatažená na vlastní polovině. Obrana však byla pozorná a tak se Janovičtí dostali jen ke střelám střední vzdálenosti. A když přišla vyložená šance, tak ji Cudlín ve Zručské brance zneškodnil. V 75. minutě hosté snížili Jiskry náskok na jednu branku a začalo drama. Zruč díky otevřené obraně hostů podnikala rychlé brejky. Výsledek mohl potvrdit J. Váňa, ale v dobré pozici nedokázal usměrnit míč do branky. Poslední šance Jiskry přišla okolo osmdesáté minuty, kdy Zeman nastřelil tyč, a dorážejícímu Mojžíšovi sebrali šanci obránci.

A tak Jiskra porazila Uhlířské Janovice 3:2 a tak trochu si spravila chuť po blamáži na Zbýšově.

Další zápas hraje Jiskra v Malíně již od 14:30h. Neváhejte ji podpořit. Zach bere auto a má volno J