Sestavy: Jiskra Zruč: Jíra – J. Váňa, Kodela, Hájek, Kovařík – Smutný, Z. Louda, Janda, T. Louda – Veselý, Cudlín  Střídal: Krištof
Malín
:

VYJÁDŘENÍ TRENÉRA MICHALA VÁŇI:

"Utkání jsme nezačali dobře a jen v deseti lidech, protože golman Jíra dorazil až později. Zaskočil za něj Cudlín, který už si zachytal i v nedělním zápase B-týmu. Čisté konto však neudržel a prohrávali jsme 1:0. Po návratu našeho golmana jsme inkasovali druhou branku.  Ale už jsme se pomalu zvedali, díky aktivnímu Cudlínovi, který se postaral o snižující a vyrovnávací branku na 2:2. Nastřelili jsme i tyč, ale v závěru poločas jsme dostali nešťastnou branku na 2:3. Druhý poločas už byl jen v naší režii, kdy jsme opět spálili několik dobrých příležitostí. Poděkovat bych chtěl i klukům z B-týmu, kteří nás doplnili a svým kvalitním výkonem pomohli vybojovat třetí místo poháru OFS."