Jiskra Zruč - Kutná Hora "B" (III. třída)   3:1 (0:1)

Branky: T. Louda, Lukač, Tvrdík
Rozhodčí:
Sestavy: Zruč: Kozel - J. Váňa, Z. Louda, Jouza, Hájek - Viktora, Koudela, Janda, Brož - Lukač, T. Louda. Průběžně střídali: Smutný, Zachariáš, Tvrdík

Při prvním přátelském utkání si Jiskra pozvala rezervu okresního soka z Kutné Hory.

Domácí postrádali hlavně post brankáře, na kterém nakonec zaskočil Milan Kozel. Hosté přijeli bez možnosti na střídání.

Utkání začalo pro Jiskru dobře, držela balón a vytvářela si šance. Bohužel žádné neproměnila a tak se do útoku začala hrnout i kutnohorská rezerva. Hra Jiskry byla v první polovině hodně rozhádaná a nekompaktní, hráči se snažili prosadit jeden na jednoho, však neúspěšně. V tomto ohledu byla Kutná Hora nebezpečnější a vytvářela si nebezpečné příležitosti. Vše vyvrcholilo v nastaveném čase prvního poločasu, kdy hosté zahrávali trestný kop z hranice velkého vápna, který nekompromisně proměnili a zaslouženě vedli 0:1.

Do druhého poločasu vstoupila úplně jiná Jiskra. Pomohla i bouřka, která proběhla v kabině o poločasové přestávce.

Už od začátku druhé půle Jiskra kontrolovala utkání, nejdříve Koudela ve stoprocentní šanci na malém vápně poslal míč hlavou jen do tyče. Další ošemetné šance Jiskry, zachránil hostující brankář. Však na ránu pod břevno od nového hráče v barvách Jiskry nestačil a tak bylo srovnáno 1:1. I hosté ve druhé polovině nastřelili tyč, ale to bylo asi tak všechno. Jiskra zvýšila tlak a byla z toho druhá branka, o kterou se postaral T. Louda, který nedal šanci křižnou ranou, která zapadla přesně k tyči. Třetí branka padla po rohovém kopu, na který se ideálně naběhl Tvrdík a rybičkou poslal míč nekompromisně do branky 3:1. Po této brance bylo o zápasu rozhodnuto. Hosté se snažili, ale síly jim docházely.  Zručtí si závěr zápasu užívali s neobvyklou lehkostí. A tak si v klidu pohlídali výsledek 3:1.