Jiskra Zruč  – Sokol Miřetice  5:3 (3:1)

Branky: 3x Petrů, T. Louda, M. Váňa - Mojžíš, M. Filip, F. Borek.

Rozhodčí: Jíra Josef

Sestavy Jiskra: Cudlín – Brabec, Jouza, Hájek, J. Váňa – Havel, K. Petrů, Janda, Zeman – Koudela, T. Louda. Střídal: M. Váňa.

Miřetice: Svoboda – Zajíc, Semerád, Seidl, P. Čáp - Mojžíš, Jandák, Lalouček, M. Filip – Vondrák, F. Borek.
Zruč nad Sázavou (19. srpna) – V sobotním odpoledni se uskutečnil na fotbalovém stadionu ve Zruči nad Sázavou přátelský zápas, Jiskra Zruč nad Sázavou nastoupila proti Sokolu Miřetice, účastníku krajské I. B třídy.
Za příjemného počasí nastoupili domácí k poslednímu přípravnému zápasu před zahájením soutěže okresního přeboru. Hosté přijeli pouze v osmi hráčích (hráli dopoledne pohár, Jiskra jim tři zapůjčila – Svoboda, Mojžíš, Bareš). V 10. minutě se dostal do šance Hájek po centru Brabce, ale neskóroval. Stejně tak dopadl Petrů a T. Louda. Druhý jmenovaný se následně prosadil po chybě hostující obrany – 1:0. Do šance se v 35. minutě také dostali hosté, Vondrák přestřelil. Miřetičtí se vyrovnání dočkali po následující akci zapůjčeného Mojžíše, kdy obešel domácího Havla a pravou obstřelil vybíhajícího Cudlína – 1:1. Hosté se mohli ujmout i vedení, ale gólman Cudlín byl proti a Jandáka vychytal. Nedáš – dostaneš. Petrů se prodral po samostatné akci do ,,vápna“ a domácí opět vyhrávali – 2:1. Vzápětí  se po centru J. Váni zapsal podruhé do listiny střelců Petrů – 3:1.

Ve druhém poločase viděla hrstka diváků čtyři branky, po dvou na každé straně. Hosté snížili M. Filipem na 3:2, aby domácí zvýšili Petrů a M. Váňou na 5:2. Poslední branku utkání vsítil hostující F. Borek – 5:3. Miřetičtí měli v závěru ještě možnost skóre upravit, ale jejich nepřesná muška již výsledek nezměnila.