Sokol Malín "B" - Jiskra Zruč "B"  5:2  ( 2:1 )
B:Koděra 3, L. Dupal, V. Procházka - 30. Cudlín, 53. Menšík
Sestava Zruč:
Aktuální tabulku najdete ZDE
 V neděli to byl těžký zápas, Jiskra zaspala na začátku utkání a rychle prohrávala 2:0. Zanedlouho se ale hra začla vyrovnávat a Cudlín z brejku pohotově zakončil k tyči 2:1.
Domácí ještě v prvním poločase nastřelili z trestného kopu spojnici a při jedné z mnoha šancí tyč.
I Jiskra měla šance, ale Cudlínova hlavička po centru Váňi skončila těsně vedle.
Poločas tedy skončil 2:1 pro domácí celek.
Druhý poločas začla aktivně Jiskra! A snažila se poprat o výsledek. Při brejku Zachariáše a následné jeho zpětné přihrávky, pálil Cudlín jen do středu brány. Při dalším závaru skončila Zachariášova střela na tyči a Menšík si dorážkou neporadil, domácí se zachránili jen odkopem na roh. Láďa Menšík si to však vynahradil po následném rohu Michala Váňi osamocen ,se opřel hlavou do míče a vyrovnal na 2:2!
 Zaskočení domácí najednou nevěděli co hrát, ale postupem času začli hru vyrovnávat.
Ke konci zápasu docházelJiskře síly. Nejdříve nebyla uznána branka domácímu útočníkovi z důvodu offsidu, ale během posledních 15 minut už dominovali domácí, kteří přidali tři pěkné branky a bylo rozhodnuto.