Suchdol "B" - Jiskra Zruč "B"    3:4 (1:1)

Branky: Schwarz ml. 2, Střihavka - vlastní, Fanta, T. Louda, J. Havránek

ČK: 70. Kovařík (Zruč)

Sestava: Svoboda - J. Váňa, J.Havránek, Kovařík, Brabec - Kozel, Viktora, T. louda, Sahula - Cudlín, Fanta Střídal: Němec
Benfika vyrazila ke svému premiérovému zápasu ve třetí třídě k jednomu z favoritů soutěže.
Poraženecké myšlenky však nechala už ve Zruči a naznačila tak své možnosti v novém ročníku III. třídy.

Už v první minutě se benfika radovala, když si centr Kozla srazil do vlastní branky dezorientovaný obránce Suchdolské rezervy - 0:1! Po první brance chtěli domácí brzy vyrovnat, ale Zručská obrana pracovala dobře. Domácí byli zaskočeni vedením Jiskry a tak docházelo k nepříjemným střetům a první poločas se dohrával v nervózním duchu. Domácím se přesto do poločasu vyrovnat podařilo po chybě zručské obrany – 1:1.

Druhá polovina byla i pro oko diváka zajímavější. V úvodu se radovali z branky domácí a pro hosty to nevypadalo moc dobře, ale zápas nekončil a další obrat přišel záhy. To po zásahu Fanty, který zužitkoval centr z levé strany a T. Loudy, který střelou z vápna poslal benfiku do vedení 2:3! Domácí opět vyrovnali po nedůsledné práci obrany 3:3. Vítěznou branku si připsal navrátilec J. Havránek, který po spolupráci T. Loudou obstřelil domácího brankáře a převalil tak vedení na stranu Zručské rezervy 3:4. V závěru už po vyloučení zručského Kovaříka jiskra dohrávala v deseti a mocně se bránila tlaku domácích, kteří se však do žádné vážnější šance nedostali.

Jiskra tak vyválčila první tři body a potvrdit je může doma v nedělním zápase proti Č. Janovicím, kteří stejně jako Jiskra jsou nováčkem ve III. třídě. utkání začíná v neděli POZOR – už od 15:00h.