Jiskra Zruč "B" - Křesetice "B"  0:2  (0:0)
Branky: Komárek, Barenčík
Sestava: Cudlín - Havrda (c), Schindler, L. Kořínek ( J. Váňa ), Hájek , Kružík, T. Louda ( Pejša), Z. Louda, M. Váňa, Zachariáš ( Přenosil ), Menšík

Co napsat…, Jiskra tentokrát lepším mužstvem, hlavně první poločas, kdy se tlačila do šancí.Chyběl klid v nahrávce, jiskra si nedokázala na metr nahrát míč a střelba také vázla.
I tak se ale snaha nedala upřít!
Jiskra opět v prvním poločase zahodila několik šancí. Nejdříve Michal Váňa trefil z trestného kopu spojnici branky, zanedlouho po centru Loudy - Zachariáš orazítkoval jen tyč. Do šance se dostal ještě Menšík, ale střelu z otočky brankář Křesetic zlikvidoval.
Křesetice si v první půlce nevytvořili žádnou šanci.
       Ve druhé půlce už docházeli dorostencům síly z dopoledního zápasu v Církvici. A tak hra Jiskry nebyla tak přímočará. Další přímý kop Váňi si už hostující brankář pohlídal. A když Jiskra nevyužila svůj tlak, hostné z ničeho nic skórovali. Ve skrumáži poslal míč do sítě Komárek. Jiskra zdrcena obdrženou brankou vrazila poslední síly do útoku, uzamkla hosty před jejich šestnáctkou, ale střely lítaly jen do brankáře či mimo branku. Když však v závěru neodhadl Hájek malou domu a poslal hostujícího Barenčíka do brejku,který s přehledem proměnil na 0:2, bylo o utkání rozhodnuto.
         Křesetice měli větší vůli po vítězství, hráči Jiskry si mysleli, že to půjde samo. O kvalitách tak musí přesvědčit v dopoledním utkání příští týden v Červených Janovicích.