Jiskra Zruč "B" - Nepoměřice   5:0  ( 1:0 )

Rozhodčí: p. Linhart
Sestava Zruč B: Cudlín - Kovařík, Havrda, Hájek, J. Váňa, M. Váňa, Z. Louda, T. Louda - Fanta, Tvrdík Střídali:  Veselý, Zelenka, Kozel

TABULKA
ZDE
Po úspěšném vystoupení z minulého kola čekal na B-tým Zruče soupeř z Nepoměřic, který byl před utkáním v tabullce na třetím místě. Na zručské fotbalisty měli hosté náskok dvou bodů. Výchozí postavení tak stavělo do role favorita tým Nepoměřic. Rezerva Zruče nastoupila k zápasu posílena o některé hráče A-mužstva a od prvních minut svého soupeře přehrávala. Hosté se prakticky nedostávali k ohrožení domácí branky a za celé utkání si vytvořili minimum gólových šancí. Naproti tomu domácí již v první půli mohli vstřelit několik branek. Nepřesnosti ve finální fázi a v koncovce však znamenaly, že poločasový stav byl pouze 1:0 ve prospěch B-týmu Zruče. O jediný gólový zásah se postaral Fanta. Další stoprocentní šance Tomáše Loudy, Zbyňka Fanty a dalších domácích hráčů zůstaly již nevyužity.
Do druhých 45 minut nastoupil domácí tým s předsevzetím co nejdříve navýšit svůj náskok a tím definitivně rozhodnout o osudu tohoto zápasu. Již v jeho úvodních vteřinách zvýšil po krásné samostatné akci na 2:0 opět Fanta. Rychle inkasovaný druhý gól s konečnou platností zlomil odpor hostů. Ve zbytku hrací doby Zruč jednoznačně na hrací ploše dominovala a vstřelila další tři branky. Postupně se trefili Hájek,Váňa M. a Zelenka. Celá řada velkých šancí však zůstala opět nevyužita. Hosté v samotném závěru z ojedinělého brejku mohli vstřelit alespoň čestný gól, ale cestě míče do brany na poslední chvíli zabránil pohotový skluz domácího obránce. Utkání tak skončilo jednoznačným výsledkem 5:0 ve prospěch B-týmu Zruče. Oba soupeři si proměnili své tabulkové postavení. Domácí tým vystřídal hosty z Nepoměřic na třetím místě tabulky se ztrátou pouhých třech bodů na lídra ze Zbraslavic.