Červené Janovice "B" - Jiskra Zruč "B"  3:3  (1:2)
Branky Zruč: 2x Brož, Vlasák :
Sestava Zruč: Cudlín  - Štěch
( Lejnar ), Kružík, Havrda ( Jelínek ) , M. Pejša , Schindler, Brož, Zachariáš (c), Louda, Vlasák, Menšík ( Keltner)

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE

V neděli dopoledne vyrazila Jiskra na hřiště Červených Janovic, kde se setkala s místní rezervou.

Jiskra tentokrát vyrazila se 14 hráči, i když právě na lavičce zůstali nejzkušenější členové B-týmu.

S novým kapitánem L. Zachariášem a posilou z A-týmu Markem Brožem chtěli v Janovicích uspět tří bodově.

Na těžkém a podmáčeném terénu Jiskra začala dobře, o střeleckou produktivitu se hlavně staral Marek Brož, na kterého směřovalo nejvíce přihrávek. Nejdříve se dvakrát zastřeloval, ale na potřetí, po uvolnění od Zachariáše, napřáhl levou a poslal míč nekompromisně pod břevno, 0:1!

Jiskra kombinovala, domácí nakopávali dlouhé míče. Zanedlouho však jeden centr na hranici vápna zachytil Vavřina a pěknou střelou k tyči vyrovnal, 1:1. Jiskra se však nevzdala, ale další střelecké pokusy z kopačky Brože končily vedle. O další střelu se pokusil Kružík, gólman domácích stěží vytěsnil na roh. Cundlín ve zručské brance nemusel vážněji zasahovat. Jen ho vyděsila Schindlerova minela na malém vápně.

Když už se zdálo, že se do poločasu nic nestane, napřáhl po akci Menšíka opět Brož a tentokrát pravou vymetl šibenici domácí branky, 1:2! Do konce poločasu se už nic neudálo, a tak Jiskra odcházela do kabin spokojenější.

V kabině upozornil kapitán Zachariáš na krutou realitu začátků druhých poločasů. Hráči si však jeho slova k srdci nevzali a brzy inkasovali dvě branky. Jiskra už se k brance domácích moc nedostávala. Vázla nahrávka a kombinace, které zdobily hru v první polovině. A když se na dostřel dostala, tak šanci zahodila, jako Zachariáš, kterému domácí hráči po závaru přihráli na střed vápna, ale Zachariáš vysoko přestřelil. V závěrečném tlaku Jiskra chtěla vytěžit vyrovnání.Po centru Loudy si obránce, kterého tísnil Zachariáš, málem vstřelil vlastní branku, ale brankář domácích opět pohotově zakročil. Dva průniky Brože byly zastaveny ve vápně faulem, ale píšťalka pana rozhodčího byla němá. Až v 88. minutě uvolnil Zachariáš do vápna Vlasáka, který zakončil k tyči přesně, 3:3! Více už se nic nestalo, a tak Jiskra vybojovala jen bod.