Jiskra Zruč "B" - Nepoměřice    6:0  ( 4:0 )

2x Fanta, Zachariáš, Výborný
Rozhodčí: p. Fencl
Sestava Zruč B: Jíra - J. Váňa, Viktora, Vosyka, Z. Louda - T. Louda, Výborný, Zachariáš (C), Smutný - Fanta, Cudlín

FOTKY Z UTKÁNÍ ZDE

Při nedělním odpoledni přivítala Jiskra na svém hřišti dalekého soka z Nepoměřic. Benfika potřebovala vyhrát, aby se udržela s čelem tabulky.

Tým Nepoměřic je pro náš tým v této sezóně velkou neznámou, jejich nevyrovnané výsledky vedli k obezřetnosti.

A tak Jiskra na svého soupeře vlétla se vší parádou a předvedla od zápasu v Křeseticích nejlepší poločas v podzimní části.

Netrvalo to dlouho a Benfika šla do vedení, to Fanta zakombinoval s Výborným, který ze středu vápna poslal míč k tyči 1:0. Hosté z Nepoměřic se snažili kousat, ale bez vážnější situace. Za to Jiskra byla efektivnější, po rohovém kopu hosté ještě odhlavičkovali jen k volnému Cudlínovi, který sklepl na vápno Zachariášovi, ten udělal ještě kličku obránci a poslal Jiskru do dvoubrankového vedení střelou k tyči. Zanedlouho hrozila Jiskra znovu, to Zachariáš nastřelil tyč Nepoměřické branky, odražený balón však už Cudlín nedokázal vrátit mezi tři tyče. Cudlín si pravil chuť v polovině druhé půle, kdy křižnou ranou po samostatném úniku vstřelil třetí branku zápasu. O čtvrtou branku se postaral opět Cudlín, který nejdříve nevyužil brejk, ale dostal se k odraženému míči, sobecky nenahrával a z úhlu elegantně přehodil hostujícího brankáře 4:0. I za tohoto stavu se Nepoměřice stále hrály, ale do vážnější situace se nedostaly.

Druhá polovina začala náporem hostí, ale jíra ve zručské brance si dokázal s ošemetnými situacemi poradit. A když znovuzrozený střelec Fanta vsítil branku na 5:0, bylo o zápase rozhodnuto. Poté už se moc velký věci neděli, hrálo se hlavně ve středu hřiště. V závěru hosté nevyužili ani tu nejvyloženější šanci, kdy Jíra nadvakrát bravurně vychytal hostujícího hráče. Poté Fanta vsítil svou druhou branku a Jiskra se mohla radovat z povedeného podzimu.