12. KOLO IV.Třída sk. B

Jiskra Zruč "B" - Malešov B   1:1  (0:0)
B:Zruč - Kozel
Tabulku naleznete ZDE

Tak i Jiskra B začala se svou soutěží a přivítala doma nelehkého soupeře z Malešova ....
Jiskra nastoupila v komletní  se setavě s dorostenci na lavičce ...
Utkání se vyvíjelo v režii hostů, který si udržovali mírnou převahu, Jiskře nešla kombinační hra která ji vždy zdobila i tak se první poločas obešel bez nějaké větší brankové příležitosti.
Druhý poločas převzala Jiskra kontrolu nad míčem jen v úvodu, na hostech byla vidět vůle po vítězství a také se jim jejich snaha vyplatila kdy 65 min. zakončili svůj brejk na 0:1 ...
Domácí zaskočeni brankou se vrhli do útoku, Jiskra se dostala i do vyložených šancí,které ale nedokázala proměnit ... O vyrovnání se postaral až Milan Kozel v 80 min. když přešel ve skrumáži dva obránce až se dostal před brankáře kterého střelou pod břevno přehodil ... 1:1!
Poté se Jiskra snažila ještě utkání zvrátit na svou stranu, ale z mála příležitostí už si větší šanci nevypracovala.