Zbraslavice "B" - Jiskra Zruč "B"   0:2  ( 0:1 )

Branky :
39. Cudlín, 55. Brož
Sestava Zruč: Sochůrek - J. Váňa, L. Hájek, P. Jelínek, L. Havrda - Janda, Pechanec, Z. Louda, Tvrdík  - Brož, Cudlín

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE

Parádní zápas rezervy na horké půdě ve Zbraslavicích, Jiskra posílena o zkušené hráče Jelínka a Tvrdíka, tak drží kontakt s čelem tabulky.

Nebyl jsem na celý zápas, ale co jsem viděli mi stačilo. Ani nejde srovnat zápas proti Ratajům a Zbraslavicím.
Na hřišti bylo úplně jiné mužstvo. Vrátil se Cudlín, který opět provětrával soupeřovi obránce. Jako při první brance, kdy Jiskra začala držet otěže zápasu a po několika šancích přišla ta správná chvíle právě pro Cudlu, na půlce obelhal svého strážce a přímým úprkem se řítil na branku, jeho sólo bylo zakončeno brankou na přední tyč a tak se Jiskra ujala vedení 0:1. Domácí se snažili s výsledkem do konce poločasu něco udělat, ale pozorná obrana dirigovaná Petrem Jelínkem nedávala domácím sebemenší šanci.
Druhá půlka začala náporem domácí, ale nápor to byl spíš platonický a tak opět začala vládnout na hřišti Jiskra. Která přidala v 55. minutě parádní branku. Zdenda Louda jak je jeho zvykem vybojoval téměř ztracený míč, ze strany nacentroval na zcela volného Brože, který už si branku vychutnal parádní hlavičkou k bližší tyči 0:2!
Domácí se svými nákopy snažili zaskočit Jiskru v nedbalkách, ale ani tato varianta neměla úspěch. Od 65. minuty jsem už na stadiónu ve Zbraslavicích nebyl a dle výsledku, si myslím, že dohrát zápas už nebyl takový problém.

A tak Jiskra drží krok s vedoucími celky, se kterými se utká na začátku Jara sezóny 2009/2010!