Branky Zruč: Suchý z pen - 2x Viktora, Tvrdík
Sestava Zruč B:

HRÁNO ZÁROVEŇ JAKO POHÁR OFS

TABULKA ZDE
TABULKA POHÁRU OFS ZDE
Hlízov – Nekompletní Benfika vyrážela na sobotní zápas s velkou neznámou. A-týmu musela odevzdat střelce Cudlína, obránce Hájka a tvořivou zálohu Tomáše Loudu.
Tento tým v této situaci nebyl poprvé a vždy dokázal vyhrát.
V tomto zápase šlo ale o hodně. Jiskra mohla udržet skvělé druhé místo a přitom ještě postoupit do jarní části poháru OFS.
Utkání  začalo jak naznačil trenér Kozel, náporem domácích. Jiskra však odolávala a nepouštěla domácí do větších šancí. Přibrzděním nadějí na dobrý výsledek bylo z důsledku vyloučení Proška, který byl vyloučen po patnácti minutách hry.
Nejdříve brzy dostal první žlutou kartu za údajné simulování a zanedlouho druhou za náznak faulu. Tato nešťastná chvilka trochu přibrzdila odhodlaní Jiskry rozhodnout už v první půlce. A tak se po většinu první půle jen bránila. Nesmíme, ale zapomenou na rychlonohého Fantu, který neúnavně provětrával obranu domácích. Na domácího gólmana však nevyzrál.
Před začátkem druhé půle vyloučený Prošek promluvil motivačně v kabině, a jeho výzva asi pomohla.
Domácí se sice opět tlačili ze začátku v před, ale Jiskra brzo převzala otěže zápasu.  První šance jiskry byly ještě trestuhodně neproměněny. Ale střela nevýrazného Viktory konečně skončila od tyče v síti domácích.
Na druhou branku se nečekalo dlouho, domácí otevřeli zadní vrátka ve snaze vyrovnat. Vlasta Tvrdík však využil brejku a poslal míč nekompromisně k tyči 0:2.
Poté na hřišti začal úřadovat úplně někdo jiný než hráči. Vše vyvrcholilo v 75. minutě kdy rozhodčí nařídil pokutový kop, proti našemu celku. Však i domácí útočník nevěděl za co je pokutová kop nařízen. Domácí penaltu proměnili a snížili na 1:2. Fyzická kondice domácích však už nestačila na závěr utkání a tak jiskra v pohodě přidala třetí branku z kopačky Viktory, který dostal až moc prostoru ve vápně domácí a utěšenou střelou rozhodl o výsledku, za kterým si pevně tým šel.
Jiskra tak uhájila druhé místo a poskočila v pohárové tabulce na druhé postupové místo.