Jiskra Zruč "B" – FC Bílé Podolí "B" 1:1 (0:1)

Branky: Cudlín - Kachmarskyy

Sestavy: Jiskra Zruč "B": Svoboda - Váňa, Havránek, Kovařík, Brabec - Sochůrek, Hájek, Svatoš, Pejša - Cudlín, Kozel.

Bílé Podolí "B": Nečas - Jansa, Kupka, B. Šváb, Svoboda - Vávra, Spáčil, Brunclík, Čakovský - Kachmarskyy (80. Horký), Švadlenka.

ZDROJ: mesto-zruc.cz/sportovni-ozveny

Do utkání vstoupili lépe hosté z Bílého Podolí. Po několika zahřívacích střelách na domácího brankáře Svobodu se prosadili v 5. minutě, autorem gólu byl Kachmarskyy - 0:1. Na druhé straně se nedařilo Cudlínovi, střelu hostující Nečas vyrazil na roh. V 17. minutě se dostal do střelecké pozice Čakovský, brankář Svoboda se ale překvapit nenechal. Další úspěšný zákrok si zručský gólman připsal ve 23. minutě po střele Spáčila. Sedm minut před poločasem měl šanci Brunclík, bez konečného efektu.

Ve druhém poločase, v 57. minutě, ,,pelášil" po samostatné akci na domácího brankáře Brunclík, lob mu však Svoboda vyčíhl a chytil. V 65. minutě mohl skórovat Švadlenka, ale čekal se střelou tak dlouho, až mu míč ukopl Havránek. Nedáš - dostaneš. V 71. minutě se dostal do brejkové akce nejlepší střelec béčka Jiskry Cudlín a vyrovnal - 1:1. Domácí se mohli dostat i do vedení, k jejich smůle se vyznamenal hostující brankář Nečas. Přísloví nedáš - dostaneš se tentokrát nevyplnilo. Hostující Brunclík mohl zápas rozhodnout, ale po Spáčilově přihrávce vystřelil nad svatyni domácího Svobody, následně se neprosadil Kupka, napálil balón mimo tyče.