Jiskra Zruč "B" - Křesetice "B"  5:2  ( 3:1 )

4x Cudlín, Prošek. - Šafránek, Brothánek
ČK: Brotánek (Křesetice)
Sestava Zruč: Svoboda - J. Váňa (Kozel), L. Hájek (Havrda), P. Jelínek, J. Havránek - Janda, Z. Louda, Tvrdík, M. Havránek - Cudlín, Prošek (Zachariáš)

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE

Zruč nad Sázavou – V prvním Jarním kole se čekalo, jak se oba soupeři ze špice tabulky připravili na další sezónu. První poločas byl hlavně bojovný, hrálo se ve středu hřiště s minimem šancemi na obouch stranách. Ale i přesto jeden člen ze zručského kádru vyčníval. Dorostenec Cudlín předvedl co dělá střelce střelcem. A být lepší fyzické kondice, prohání i nejlepší střelce v okresním přeboru. První poločas patřil jemu, dal dvě branky a na jednu nahrál Proškovi. A to právě bylo to víc co Jiskra v první polovině předvedla. Tentokrát velice efektní domácí využili své šance a odskočili soupeři na tři branky. Jiskra pak hodně polevila pod dojmem vedení a soupeř toho využil, nejdříve trefil tyč, a držel si v závěru půle územní převahu, která vyvrcholila brankou na 3:1. Klasická branka do šatny bědoval trenér Kozel.

Druhá polovina začala náporem hostů, nastřelenou tyčí a břevnem. Ale všechny obavy domácích fandů, uklidnil opět Cudlín, který přidal po své akci svůj třetí gól v zápase. Poté opět vládla utkání Jiskra, a nepouštěla Křesetice k naději dobrého výsledku. I přesto, však přišla nenápadná střela která Svobodu ve Zručské brance překvapila a Křesetice tak snížili na 4:2! Domácí se začali opět trochu obávat o výsledek a tak s chutí hrající hosté se vrhali do útoku. Jejich šance však blokovala dobře hrající Zručská obrana. A tak zápas rozhodl opět Cudlín. Kdy vzal odpovědnost na své bedra, ikdyž mohl nahrávat volným spoluhráčům a vstřelil svou čtvrtou branku a posunul se tak do čela střelů IV. Třídy sk. B.

Jiskra i díky zaváhání Malína se posunula na druhé místo tabulky a stále živí naději na postup do III. Třídy!

Už další kolo 4.4.2010  čeká Jiskru lídr soutěže z předměstí Kutné Hory. Utkání začíná v 16:30h.