Soběšín - Jiskra Zruč  "B"  1:8 (1:5)

Branky: 2x T. Louda, 2x Cudlín, Veselý, Svatoš, Janda, Zachariáš

Sestava: Svoboda - Brabec, Janata, Hájek, Kovařík - Viktora (45. Svatoš), Janda, Vosyka, T. Louda - Cudlín (C), T. Veselý (45. Zachariáš)
Soběšín – Benfika vyrazila do Soběšína v plné síle. A od začátku diktovala tempo zápasu. Už v první minutě se prosadil utěšenou ranou na zadní tyč Louda a dal tak klid hostujícím fotbalistům - 0:1! Ti pohodlně kombinovali na hodně těžkém terénu a brzo přidali i druhou branku z kopačky Veselého, který překvapil střelou z vápna domácího kapitána v brance Soběšína - 0:2. Dvě střely, dvě branky jednoduchá rovnice pro tento zápas, trefit prostor branky, ale pro některé hostující borce trochu problém. Cudlín, Veselý nebo Hájek, pálili vysoko nad. T. Louda už na tom byl lépe, ale jedna střela šla těsně vedle a z přímého kopu těsně nad branku. Třetí branka přišla v polovině první půle, kdy důrazný T. Louda po své akci dorazil míč do opuštěné branky – 0:3. Poté se ke slovu dostali domácí, kteří opravdu z ojedinělé akce střelili branku. Dopomohli jim k tomu hostující obránci po několika chybách - 1:3! Na odpověď se nečekalo dlouho, nejdříve předložil Cudlínovi lahůdku Veselý a zanedlouho Cudlín zvýšil střelou už na 1:5! Rozhodčí poté ukončil poločas o pět minut dřív, aby zabránil totální destrukci domácího týmu!
Druhý poločas už se hrál v poklidném tempu, bylo to vidět i na šancích domácích, kteří se dostávali do šanci sice sporadicky, ale na rozdíl od první půle své náznaky měli. Jiskra pokračovala v zahazování šancí, bohužel postupem času docházelo k sobectví, kdy si každý chtěl dát branku, a tak mnoho střel skončilo mimo branku, nebo na brankáři domácích. Šestou branku vstřelil po závaru hrající trenér Svatoš. Sedmou přidal po tečované střele Janda. Další šance zahodil Hájek, Janda, Cudlín, T. Louda. V závěru se prosadil hlavou po dlouhém autu Cudlína Zachariáš a uzavřel tak účet středečního utkání na 8:1 pro Zručskou Jiskru.
Jiskra tedy dobyla Soběšínské peklo a připsala si další tři body. Po zaváhání Zbraslavického “béčka“ se tak usadila opět na druhou příčku.
V sobotu Benfika odjíždí k nováčkovi do Suchdola, kde se bude snažit potvrdit tři body ze Soběšína. utkání začíná od 17:00h.