B: 90+4 - J. Váňa
Sestava:
Lejnar - Říha, Jelínek, Hájek, Kozel - Kohout, Keltner, Beneš, Cudlín (45. Kolář) - Žák, Menšík (75. J. Váňa)
Tabulku naleznete ZDE
Od začátku utkání byla hra vyrovnaná, ikdyž mírnou převahu si udržovala Jiskra, která se tlačila do zakončení. Kaňk přijel ve slepované setstavě, protože ve stejný čas hrál i A-tým Kaňku.Jiskra střílela, držela si převahu,ale branku nevsítila. V první poločase střílel Kohout asi z 25 m jenže hostující brankář byl proti a bravůrně vytáhl střelu do šibenice ... Další velkou šancí byla střela Luboše Keltnera z velkého vápna, ale hostují brankář Konečný se nenechal překvapit.
Druhý poločas převzal aktivitu Kaňk, dostal se i do vyložených příležitostí,ale jejich dva samostatné nájezdy vychytal výborně chytající Luboš Lejnar.
Největší příležitost Jiskry ve druhém poločase přišla v 80 minutě, kdy Láďa Žák nahrál ideálně před prázdnou branku Honzovi Kohoutovi, který nepochopitelně přestřelil.
Když už se zdálo,že zápas dojde do remízového konce, tak přišla 94 minuta a po střele dobře hrajícího Kohouta  se odrazil míč ke střídajícímu Jardovi Váňovi, který z úhlu nastřelil obrance od kterého šťastně putoval balón přes brankáře až do sítě 1:0!