Vi. Sedlec "B" - Jiskra Zruč "B"   3:1  ( 1:0 )

Branky: Vavřina Jan, Neubauer, P. Němec - Hájek

Bartoníček-Macháček-Němec P,Andrašík,Kožnar-Němec M,Vopatřil,Neubauer,Vavřina Jan-Stolín,Ullman
Zruč: Sochůrek - J. Váňa (Přenosil), Hájek, Kozel, Kotek (Němec) - Havrda, Z. Louda, Petružálek, Janda  - Fanta, Zachariáš

AKTUÁLNÍ TABULKA
ZDE
PŘEVZATO Z  WEBU Vi. SEDLEC
V nedělním utkání hostila první Viktoria B druhou Zruč B. Bodový rozdíl mezi oběma celky byl 4 body.Mimo Klimpara jsme byli v kompletním složení, z A týmu nám pomohli hráči Kožnar, Vavřina Jan a Hyka.Mužstvo Zruče nepřijelo posíleno,protože áčko současně hrálo v Nových Dvorech.

Začátek utkání jsme měli mírnou územní převahu bez vyložených šancí. Mladé a běhavé mužstvo ze Zruče nám mnoho prostoru ke kombinaci nedávalo,hráči nás rychle obsazovali a obráncům nezbývalo než hrát nakopávané balony na útočníky Ullmana a Stolína. Bohužel jsme hráli první poločas proti větru a naše nepřesné nákopy se rychle vracely zpět. Ve 13 minutě Jan Vavřina proběhl s balonem přes polovinu hřiště a bombou prostřelil hostujícího gólmana-1:0. Do konce poločasu se hrálo téměř bez šancí, jedinou 100% šanci však Stolín zahodil.

Ve druhém poločase nastoupil Hyka do obrany, Němec P. se posunul do středu zálohy a Neubauer na své místo v útoku.V 60 minutě Vavřinův dobře kopnutý přímý kop skončil na břevně zručské branky.V 65 minutě Macháček vybojoval balon,dlouhým pasem poslal Neubauera do brejku,a ten vstřelil druhou branku-2:0.Bohužel tato branka nás moc neuklidnila a zručští mladíci začali ještě více zlobit. Nebezpečné byly hlavně standartní situace,po jedné z nich se otřáslo břevno Bartoníčkovy branky,ve druhém případě M.Němec vykopával balon z brankové čáry.V 73 minutě si mezi stopery naběhl P.Němec a měl spoustu času na vstřelení třetí branky-3:0.Bohužel v 78 minutě po zaváhání celé naší obrany hosté snížili-3:1.Do konce utkání se hrálo převážně na naší polovině,zručští si naštěstí žádnou další šanci nevypracovali.

První dvě jarní kola jsme určitě neodehráli v nejlepší formě,ale plný bodový zisk a skóre 4:1 je dobrým vstupem do jarní části sezony.Nedělním vyhraným zápasem jsme odskočili druhému Malínu na 6 bodů.