logojiskra_cb.JPG

Jiskra Zruč "B" - Zbraslavice "B"  4:1 (1:0)

Branky: Brož, Janda,Viktora, Hájek - Höllge

Sestava: Svoboda - J. Váňa (C), Kohout, Viktora, Kovařík - Říha, T. Louda, Sahula, Janda  - Cudlín, Brož Střídal: Hájek, Pejša
Benfika zvládla své první jarní utkání, když porazila oslabené Zbraslavice a posunula se tak na druhé místo tabulky.

První poločas bylo znát, že někteří hráči jsou na trávě poprvé, nahrávka vázla a o nějaké kombinaci nešlo mluvit.
Přesto Jiskra držela míč a nepouštěla hostující celek do vážnějších šancí. První branku dal Brož, který dorazil Viktorovu ránu do tyče. O chvilku později ještě zazvonil na tyč Cudlín, ale to bylo ze strany Jiskry všechno.

Druhý poločas Jiskra začala aktivně a odměnou jí byla branka na 2:0 z kopačky Jandy. Hosté se vrhli do útoku a ohrožovali Svobodovu branku hlavně ze standardních situací. Jedna vyšla, po rohovém kopu snížil hostující Höllge na 2:1. Hosté tak otevřeli obranu a vrhli se do útoku. To bylo něco pro jiskru a její brejky. Které však zahazovala, jako by nechtěla uklidnit hlouček diváků a trenéra Svatoše. Klid na kopačky Jiskry dal až Viktora, který technickou střelou uklidil míč k tyči 3:1. Závěr se už dohrával, přesto přidal čtvrtou branku Hájek, kterému míč před prázdnou branku předložil Janda.

Příští týden Jiskra vyráží v neděli do Zbýšova, kde se utká s místní rezervou. Zápas začíná od 16:30h.