Jiskra Zruč nad Sázavou “B“ – Sokol Hlízov   2:2 (0:2)

Branky: Fanta, T. Louda – Špitálník, Křelina

Rozhodčí: Petr Jelínek. ČK: Cudlín (Z)

Zruč nad Sázavou B: Svoboda – J. Váňa, L. Jelínek, P. Havránek, Brabec –  Sochůrek, T. Louda, Hájek, Mojžíš – Cudlín, Fanta. Střídali: Martinák, Hluchý, Pejša.

Hlízov: Kedršt – Budín, Čáp, Mathé, Kareš – Karvai, Eszenyi, Křelina, Pánek – Žaloudek, Špitálník. Na střídání: Flekal, Machů, Balvín, Chour, Pertlíček.
V 6. minutě zahrával hostující Čáp trestný kop, na branku hlavičkoval Žaloudek, ale zručští obránci míč odvrátili na roh. Po něm se hosté ujali vedení brankou Křeliny – 0:1. V 11. minutě zahrozili Hlízovští z brejku a skórovali podruhé, autorem gólu byl Špitálník – 0:2. Poté sudí Jelínek nekompromisně vyloučil v 15. minutě domácího Cudlína. V 17. minutě zahrával rohový kop Sochůrek, odražený balón od hostující obrany napálil Brabec mimo branku. O deset minut později mohli hosté vést o tři branky, Špitálník zatáhl míč před pokutové území, přihrál Křelinovi, ale zbrklá střela mířila vedle. Ve 35. minutě se dostal do šance domácí Fanta, trefil však z bezprostřední blízkosti brankáře hostů Kedršta.
Druhý poločas začali lépe domácí, přitlačili Hlízov, ač o deseti, na jejich polovinu. Nejdříve vystřídavší Martinák rozehrál na Loudu, který šanci ke snížení nevyužil, střela mířila vedle. Poté se neprosadili Fanta, podruhé Louda.

V 53. minutě vysunul Louda do příležitosti Martináka, střela však opět minula branku hostů. V 60. minutě zahrával Louda trestný kop na hlavu Sochůrka, který prodloužil na Fantu – 1:2. Hostující tým se této minuty nedostal na dostřel Svobody.O pár minut později mohlo být vyrovnáno, po parádní akci Loudy, jenž trefil brankáře Kedršta, poskakoval balón na brankové čáře. Dobíhající Hájek jej však ve skluzu napálil přes břevno. Hosté prověřili Svobodu až v 68. minutě, dorážku po předchozím vyražení Špitálník přestřelil. Stejný hráč o dvě minuty později připravil ,,loženku“ pro Žaloudka, který, ač sám před prázdnou brankou (brankář Svoboda se pohyboval mimo branku – viz foto na fb), hlavou přestřelil. Nedáš – dostaneš. V 73. minutě vyrovnal po samostatné akci Louda – 2:2. V 77. minutě se mohli dostat hosté do vedení, po akci Špitálníka hlavičkoval mimo branku z malého vápna Křelina. V 81. minutě zahrával Čáp trestný kop, načechraný míč dosedl opět na hlavu Křeliny, který z nepochopitelných důvodů vyloženou šanci zahodil a pohrdl třemi body. Do třetice všeho zlého pro hosty – Špitálník vybojoval míč, přihrál osamocenému Eszenyimu, ale ten si dva metry před brankou neporadil a vystřelil tři metry vedle.