Ajax Štrampouch - Jiskra Zruč "B"  0:0

Jiskra Zruč: Svoboda - Brabec, Kohout, T. Louda, Janata - Zachariáš (C), Kozel, Viktora, Pejša - Fanta, Prošek
Oslabená Benfika vyrazila do dalekého Štrampouchu i s uzdravujícím se Jirkou Proškem, který však není na mistrovská utkání stále připraven. Ale nenechal kamarády ve štychu, na rozdíl od jiných, kteří raději jdou na párty a nebo mají jiné důvody se na kamarády vykašlat.

První poločas byl hlavně o “okukování“, na těžkém terénu vázla kombinace oběma celkům, ale i přesto se náznaky šancí ukazovaly. Domácí pochopitelně byli nebezpeční, ale srdnatě bojující Jiskra odolávala. Škoda, že Fanta své šance nedotáhl ke vstřelené brance, zápas by mohl vypadat potom jinak. Na kdyby, se však nehraje a tak se muselo bojovat dál.

Druhý poločas byli domácí aktivnější, Jiskra v podstatě jen bránila a spoléhala na rychlé brejky. Výborně zachytal brankář Svoboda, který vychytal minimálně tři vyložené šance Štramouchu. V závěru domácí vyloženě Jiskru mačkali, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. V 90. minutě měla Jiskra šanci ze standardní situace, ale Louda poslal těsně nad břevno.

Po bojovném a poctivě odmakaném zápase Jiskra přiváží do zruče, alespoň bod za remízu 0:0.

Příští týden v sobotu 20.4. chceme pozvat fanoušky na domácí zápas s lídrem skupiny z Červených Janovic. Hrajeme od 17:00h.

Miskovice - Zbýšov B 2:1

Suchdol C - Malešov B 0:3

Malín B - Nepoměřice 3:3 (2:1)

Křesetice B - Soběšín 3:1

Č. Janovice - Zbraslavice B 1:0