Jiskra Zruč "B" - Kaňk "B"   1:2  ( 1:0 )

Branky Zruč:
Fanta
Rozhodčí: p. Fencl
Sestava Zruč B: Kořínek - J. Váňa, Kozel, Hájek (Viktora), Havrda-  Sahula, Vosyka, Z. Louda, Tvrdík - Cudlín (T. Louda), Fanta

Benfika měla první poločas pod kontrolou, vytvářela si i nebezpečné šance, hlavně Cudlín s Fantou se předháněli v zahazování šancí. Až druhý jmenovaný ke konci první půle po brejku namířil míč přímo do šibenice hostující branky. Ještě musím zmínit pana Hájka, který mohl na konci první půle pojistit výsledek, však svoji hlavičku z malého vápna poslal vysoko nad!

Druhou polovinu se promíchalo sestavou, dolu šel střelec Cudlín a Hájek, kteří měli za sebou zápas za A-tým. Nahradil je tak Viktora s Kovaříkem.  Tvrdík se posunul na stopera a Kozel na hrot útoku.  A Jiskra nadále pokračovala k ohrožování Kaňkovské branky. V největší šanci se ocitl Kozel, kdy se řítil sám na gólmana, ale neproměnil. Od této chvíle tahala Jiskra za kratší konec. Hosté produkovali velmi nebezpečné protiútoky. Dva z nich Kaňk proměnil a tak obral Jiskru o všechny její body po výsledku 1:2!