Soběšín - Jiskra Zruč "B"   0:3  ( 0:0 )

Branky:
Cudlín, Tvrdík, Němec
Rozhodčí: p. Rejhon
Sestava Zruč B: Kozel - Hájek, Viktora, Kovařík, J. Váňa - Zachariáš, Prošek (Svatoš), Tvrdík, Neměc - Cudlín, Fanta
Jiskra se proti deseti na těžkém terénu dlouho nemohla prosadit. Celý první poločas byl v její režii, ale nedokázala vsítit tížený gól, ikdyž šance byly. Soběšín zachránil parádními zákroky po střelách Proška a Cudlína domácí golman. Nebezpečně pálil i Kovařík jeho rána se odrazila od břevna do brankářových zad a následně do tyče a ven z vápna.

Druhý poločas benfika stále tlačila, ale i chybovala. Nejdříve Kovařík poslal malou domů, Kozel nezpracoval a zachraňoval až těsně před brankovou čarou. Chyboval i Hájek, ale rána domácího útočníka z 35 metrů šla těsně nad břevno. Další závar si Soběšín vytvořil po třech rohových kopech, ale to už bylo za stavu 0:1 pro Jiskru. Tu poslal do vedení Cudlín z trestného kopu, když obstřelil zeď a překonal výtečně chytajícího domácího golmana. Druhou branku přidal Tvrdík, který po potáhnutí Fanty prostřelil všechno, co mu stálo v cestě. V 90. minutě se prosadil Neměc, který po dlouhém autu Cudlína upravil na 0:3.

A tak mohla kabinou proběhnout vítězná píseň za důležité tři body.