SK Kluky - Jiskra Zruč nad Sázavou B   3:1 (0:1)

Branky: Píška, M. Šrámek, Mojžíš – Patrik Jelínek

Rozhodčí: Tomáš Volenec

Zruč nad Sázavou B: Kozel - Brabec, Petr Jelínek, Hájek, Havránek - Mojžíš, Martinák, Viktora, Sochůrek – Patrik Jelínek, Hluchý. Na střídání: J. Váňa, Zachariáš.

Kluky: Korejtko – J. Balázs, Píška, Siváček, Kadlec - Dvořák, Mojžíš, Navrátil, Rajsik – L. Osztatni, Šrámek M. Střídali: 46. Šrámek, 46. Brotánek, 71. M. Osztatní, 82. Havránek, 88. Kňourek.
Benfika opět nedokázala zvítězit a už ji pomalu teče do bot. Proto musí nedělní zápas proti rezervě Viktorie zvládnout na 100%. Minulý týden začala Jiskra dobře, kdy vedla po brance Patrika Jelínka 1:0, a první poločas v pohodě hlídala. Ve druhé půlce přišla v 50. minutě standartní situace, z které domácí vyrovnali. Přijatelný výsledek 1:1 vzhledem průběhu druhého poločasu byl na spadnutí. Ale v 86. minutě po chybě ve středu hřiště Zruč propadla a domácí dali vedoucí branku. Třetí branka už padla ve čtvrté minutě nastavení, kdy už Jiskra hrála „va-bang“.