18. KOLO IV. třídy sk. B

Sokol Kaňk "B" - Jiskra Zruč "B"   2:5 (1:3)

Branky: 34. Predescu, 55. Matz - 10. a 26. K. Petrů, 40. P. Jelínek, 82. Cudlín, 89. Kovář

Rozhodčí: Jan Šnábl. ŽK: 1/0.(71. Wagner)  Diváků: 40.

Kaňk B: Pazour (58. Gramada Cristian-Ionut) - Vízi (20.Tigali), D. Matz, Pospíšil (75. Costin Petrica-Lucian), Vintiška, Čížek, Boudabouza, Wagner, Lenc, Predescu, R. Matz (65. Růžička)

Jiskra Zruč: Daněk – Hirnyk, Šindelář, Bača (62. Kovář), Bareš – Martinák, Hluchý, Červinka, P. Jelínek – Cudlín, Petrů (85. Svoboda).
Pět kol před koncem soutěže má béčko sedm bodů náskoku před druhými Ratajemi.

ZDROJ: Standa Svoboda
Jiskra přijela na Kaňk pouze s dvanácti hráči, ale za to s posilou A-tymu Kamilem Petrů a byl to právě on, kdo vsítil první dvě branky, poté přišla hluchá desetiminutovka, kde se podařilo soupeři snížit, ale do poločasu upravil Patrik Jelínek po samostatné akci na 1:3.

Druhy poločas jsme hráli ve vlažném tempu a tak jsme po zásluze byly potrestáni snižující brankou na 2:3! Konec zápasu jsme si pohlídali, přidali další dvě branky a bylo hotovo. Dovolit jsme si mohli i neproměnit v 85. minutě pokutový kop. Největší poděkování patří Brabcovi, Zelenkovi a Krystófovi, myslím to samozřejmě ironicky, protože nechali spoluhráče ve štychu a neodjeli na zápas.