Jiskra Zruč  "B" - Červené Janovice   0:4 (0:1)

Branky: J. Červinka 2, Z. Schneiderwind, P. Holý.

Jiskra Zruč "B": Havel - Brabec, Janata, J. Havránek, Viktora - Sahula, Smutný, Kozel, T. Louda - Cudlín, Fanta. Střídali: Jakub Mojžíš. Mužstvo vedli: P. Svatoš, Z. Louda.

Červené Janovice: Valenta - L. Červinka, Uher, Bouma, B. Laudát - J. Červinka,  Menšík, Holý, Vavřina - Víta, Schneiderwind. Střídali: Liberský, J. Laudát, Kropáček. Mužstvo vedli: S. Daněk, F. Bednář.
ZDROJ: Josef Tůma -mesto-zruc.cz/sportovni-ozveny

Hráči béčka se od prvních minut vrhli do útoku ve snaze docílit rychlého gólu, ale nestalo se tak. Cudlín ani Fanta se neprosadili do žádné vyložené šance. V 8. minutě chybovala domácí obrana, Janata poskakující míč neodkopl a Schneiderwind nechytatelnou bombou s pomocí břevna získal pro červenojanovické fotbalisty vedení – 0:1. V 15. minutě si vytvořil domácí Zbyněk Fanta po samostatné akci dobrou příležitost ke skórování, ale koncovku uspěchal a vypálil vedle Valentovy branky. Vzápětí se tentýž hráč dostal opět do šance po příhře od Tomáše Loudy, ale přestřelil. Domácí stupňovali tempo, Stanislav Viktora se odhodlal ke střele z pětadvaceti metrů, také mu štěstí nepřálo, střela mířila nad. Ve 25. minutě zahrozili hosté, Zdeněk Schneiderwind si narazil s kapitánem týmu Josefem Vítou, střela šla těsně nad branku Martina Havla. Z protiútoku došlo na dlouhé autové vhazování Tomáše Cudlína, ale Milan Kozel po nekompromisní střele brankáře Marka Valentu nepřekonal. Ve 30. minutě podnikli domácí rychlou akci Adam Sahulou s Tomášem Loudou, gólman hostů střelu vyrazil na roh. V další příležitosti se ocitl opět po dlouhém autovém vhazování Tomáše Cudlína naběhnuvší obránce Stanislav Viktora, ale napálil míč nad branku. Ve 34. minutě zahrával trestný kop Petr Holý, odcentroval na Bohuslava Laudáta, který zkoušel najít ještě Radka Vavřinu, ten ale ve vápně minul. Ve 38. minutě pokoušeli štěstí opět hosté, Josef Víta přihrál Petru Holému, který si míč posunul na velké vápno, střelu vyrazil Martin Havel na rohový kop. Ve 40. minutě mohli hosté vést o dvě branky, Petr Holý obešel pět domácích hráčů (na dva se ještě vrátil), ale poslal lehkou střelu do náruče Martina Havla. V poslední minutě prvního poločasu nahrál Tomáš Louda volnému Milanu Kozlovi, který chtěl obloučkem přehodit Marka Valentu, ale nepovedlo se mu to.

Ve druhém poločase se snažili domácí hráči Jiskry o vyrovnání, ve 49. minutě po ose Cudlín, Smutný, Fanta skončila akce rohovým kopem. Do dvaašedesáté minuty se odehrával zápas spíše o pozice, do nějakých šancí se nedostalo žádné mužstvo. V 63. minutě podnikli hosté perfektní akci Radkem Vavřinou, který ,,namazal“ Petru Holému a ten se nemýlil, pod vybíhajícím Martinem Havlem skóroval na dvoubrankový náskok – 0:2. V 66. minutě už svítil na ukazateli skóre stav 0:3, po nádherné akci na tři doteky se zapsal do listiny střelců Josef Červinka. V 81. minutě mohli domácí upravit hrozivě narůstající skóre, po akci Jiřího Smutného se dostal do vyložené šance Milan Korel, který však ,,rybičkou“ přestřelil. O dvě minuty později hosté dokončili debakl zručským fotbalistům, když se domácí v obraně nedohodli a míč se dostal ke zcela volnému, nic netušícímu, stojícímu na velkém vápně, Josefu Červinkovi. Přes vyběhnuvšího brankáře Martina Havla zavěsil počtvrté – 0:4. Poté se již utkání v poklidu dohrálo a červenojanovičtí fotbalisté společně s vedením týmu mohli oslavit své první vítězství v soutěži III. třídy.