Jiskra Zruč “B“ – Sokol Rataje n. Sáz.    7:1 (2:0)

Branky: 3x Patrik Jelínek, 2x T. Martinák, Bareš, Fanta  – M. Jelínek.

Rozhodčí: Oldřich Jonáš (Polipsy.). Diváků: 28

Sestavy: Jiskra Zruč B: Svoboda – Brabec, Šindelář, L. Jelínek, Borek – Martinák, Jouza, P. Jelínek - Fanta, Bareš, Kovář. Střídal: Švanda, Havel, Vrzáček, Mojžíš.

Rataje n. Sáz.: Koldcsiter – Karban, Staněk, Čepelák, Fencl – M. Jelínek, P. Jelínek, Forman, Novotný – Procházka, Hošta. Střídali: Bělina, Kozlík.
Zručské béčko rozstřílelo po prvním kole vedoucí Rataje, brankář Svoboda chytil pokutový kop
Střelecky se prosadili Patrik Jelínek a Tomáš Martinák

Zruč nad Sázavou (1. září) - Béčko Jiskry Zruč nad Sázavou odehrálo 2. kolo IV. třídy v domácím prostředí, hostilo celek Sokola Rataje nad Sázavou.

Béčko Jiskry vedl nový kouč Martin Havel, s výkonem týmu i s výsledkem byl spokojen: ,,První poločas jsme mohli vyhrát daleko větším rozdílem, zahodili jsme několik jasných příležitostí. Ke skórování měli velké možnosti i hosté, dvakrát stáli tváří v tvář brankáři Svobodovi, ten jim chytil i penaltu. Kdyby skončil poločas 6:3, nikdo by se z přítomných diváků nedivil. Druhý poločas byl v naší jasné režii, střelecky se prosadil Patrik Jelínek, autor hattricku. Doufám, že se nám bude dařit i nadále a budeme jedním z týmů bojující o postup.“