Jiskra Zruč "B" - Malešov "B"  2:4  ( 2:1 )

Rozhodčí: p. Jonáš
ČK: 1/1 (J. Váňa / Bukovič)
Sestava: Sochůrek - Prošek, P. Jelínek, Hájek, J. Váňa - Janda (Zachariáš), Petružálek, Z. Louda, T. Louda (Pejša) - Kozel, Cudlín

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE

Zruč nad Sázavou -  Co napsat, první poločas Jiskra rezervu Malešova nepustila k ničemu, až na jeden brejk, který pěknou střelou poslal do vedení Malešovský Kalfiřt, Jiskru to, ale nepoložilo a do poločasu skóre otočil Zdenda Louda s Tomem Cudlínem. Zdenda Louda se prosadil pěknou střelou z poza vápna ke vzdálenější tyči a následně Cudlín z penalty po ruce na brankové čáře malešovského hráče. Hráč však nedostal ani žlutou na tož červenou kartu za úmyslnou ruku. Další červená karta se mohla vytáhnout na řvouna z Malešova, který si dokonce sundal dres a křičel, že půjde ze hřiště. V závěru mohl na dvoubrankový rozdíl zvýšit Cudlín, ale tento víkend ho nezachytil v ideální střelecké formě.

Druhý poločas Jiskra přestala úplně hrát a Malešov svou přesnou hrou diktoval tempo zápasu. Brzy bylo srovnáno po trestném kopu Růžičky. Poté se hra přelévala ze strany na stranu. Bez vážnějších šancí. Malešov dobře bránil a vyrážel do nebezpečných protiútoků. Zvýšit vedení Jiskry mohl střídající Zachariáš, ale odražený míč sice tlačil do branky, ale obránci v sebeobětování gólu zabránili. Nedáš dostaneš platilo i tentokrát, parádní ranou se opět prezentoval Kalfiřt a poslal tak Malešov pár minut před koncem do vedení. Zručský tlak byl bezzubý. Čtvrtá branka padla po chybě brankáře Sochůrka, který myslel, že se bude pískat offside a propustil jednoduchý míč do branky 2:4! Největší šanci zručného tlaku měl Cudlín, ale opět tváří tvář brankáři zklamal. Ale nutno přiznat, že brankář hostí předvedl výborný zákrok. Jiskra tak ztratila, důležité tři body a při výhře Sedlece v Ratajích se naděje na postup vzdálily. Ale i tak hráči společně věří a udělají vše proto, aby ještě vedoucí celek potrápili.