Jiskra Zruč "B" - Soběšín   4:0  ( 2:0 )

Rozhodčí: p. Jirsa
Sestava Zruč B:
Kořínek - Hájek, Janata, J. Váňa, Kovařík - Tvrdík, Z. Louda, Vosyka, T. Louda - Kozel, Sahula Střídal: Havrda

Vyjádření kapitána Vlasty Tvrdíka:

Za slunečného počasí se v nedělním odpoledni na hřišti ve Zruči nad Sázavou představil celek ze Soběšína, který změřil své síly s rezervou domácí Jiskry. Zápas se odehrál ve stejnou dobu jako hokejové utkání Česko - Rusko, a tak v hledišti bylo jen pár diváků. Ti od prvních minut sledovali utkání s výraznou převahou domácích fotbalistů. Hosté ze Soběšína se prakticky nedostávali k ohrožení branky domácího týmu a za celý zápas vyslali na brankáře Zruče jen tři střely. Naproti tomu rezerva zručského týmu měla již v prvé půli celou řadu dobrých příležitosti ke skórování, které pohříchu většinou neproměnila. Poločasové skóre 2:0 pro domácí bylo vzhledem k předvedené hře úspěchem hostů. O obě branky se postaral dobře hrající Sahula, který měl blízko i k třetímu zásahu.
     Ve druhé půli se v úvodních deseti minutách hra přeci jen trochu vyrovnala. Poté ale hráči Zruče opět zvýšili své úsilí a do konce zápasu přidali další dvě branky. Nejprve se prosadil založník Vosyka. Výsledek z pohledu vstřelených branek uzavřel hrající trenér týmu Milan Kozel. Velký podíl na jeho zásahu měl právě střelec třetího gólu Vosyka. Ten po naběhnutí za obranu soupeře dokázal nezištně vrátit míč na malé vápno před opuštěnou branku hostů. Zakončení tak pro M. Kozla nebylo žádným problémem. Ostatní šance již rezervní tým Zruče neproměnil. Stav utkání po devadesáti minutách tak zůstal 4:0 pro Zruč-B.
    "Děkuji všem hráčům za předvedený výkon a přístup k zápasu"