20. KOLO IV. třídy sk. B

Rataje n. Sáz. - Jiskra Zruč "B"  5:2 (2:1)

Branky: 17. Hošta, 21. a 58. Höllge, 85. vlastní Hluchý, 88. Marek - 33. Kovář, 50. Jelínek

Rozhodčí: Řípa Jiří. ŽK: 2/4 (83. Jelínek, 86. Fencl - 32. Kryštóf, 63. Bareš, 67. Jelínek, 83. Hirnyk) ČK: 0/1. (78. Kryštóf). Diváků: 20

Rataje n. Sáz: Koldcsiter - Hošta, Staněk, Kalous(46. Bílek), Höllge, Kocourek (23. Čepelák), Sojka, Jelínek, Novotný, Mark, Fencl.

Jiskra Zruč B: Daněk - Jelínek, Bareš, Červinka, Martinák, Šindelář (23. Hluchý), Kovář, Hirnyk, Zelenka, Kryštóf, Bača (51. Pejša).
Jiskra prohrálala v Ratajích, ale první místo jí stále zůstává.

Jiskra vstoupila do zápasu s tím, že se nemusí tolik hnát do útoku, protože remíza na půdě v Ratajích by byla dobrá. Bohužel po nedorozumění v obraně, kdy míč skákal na velkém vápně, se k balonu dostal domací Hošta a hlavou poslal Rataje do vedení - 1:0! Poté se zranil náš nejzkušenější hráč Šindelář, než jsme stihli vystřídat prosmykl se kolem něho Ratajský Höllge a vsítil druhou branku Ratají - 2:0! Jiskra stihla v prvním poločase pouze snížit Kovářem, který natáhl z dvacetipěti metrů a trefil se přesně pod břevno.

Druhy poločas začal pro Jiskru jak nejlepe mohl, podařilo se vyrovnat, když Jelínek naskočil na Martinákův rohový kop - 2:2! Zanedlouho však přišla hrubá chyba v obraně a domácí, tak znovu vedli o jednu branku. Jiskra se snažila o vyrovnaní, ale bohužel přišel trest v podobě červené karty pro Krištofa, který hasil rodící se brejk domacích. Pote Zruč hrála buď a nebo. Bohuzel platilo nebo, jelikož inkasovala v závěru ještě dvakrát.