Jiskra Zruč  "B" - Sokol Močovice  1:0  (0:0)

Branky:  80. Fanta

Sestava: Cudlín - Brabec, Viktora, Hájek (60. J. Havránek), J. Váňa - T. Louda, Vosyka, Martiňák, Kovařík - Veselý (45. Hluchý), Fanta
Zruč nad Sázavou – Jiskra přivítala při sobotním odpoledni těžkého soupeře z Močovic. Pokud by hosté vyhráli, vystřídali by tak Jiskru na druhém mstě tabulky.

Na výborně připraveném hřišti se Jiskra tlačila v první půli k brance hostů, ale k vážnější situaci se nedostala. I hosté měli své příležitosti, ale Cudlín nemusel předvést vážnější zákrok. Benfika byla lepší, držela míč a snažila se v první půli rozhodnout, ale to se nepodařilo.

Druhou polovinu začali lépe hosté, kteří začali přebírat aktivitu a jejich šance byly nebezpečnější než ty zručské. Jiskra hlavně hrozila z brejků, které však neproměnila. Až v 80. minutě se po nahrávce od Kovaříká šťastně prosadil Fanta – 1:0! Hosté po inkasované brance zabrali ještě víc. Ale jiskra posledních deset minut už ubránila a připsala si tak cenné a důležité vítězství nad rivalem z Močovic.