22. KOLO III.třídy

Paběnice “B“ – Jiskra Zruč “B“  5:3 (2:1)

Branky: 4x P. Mužátko, Sochr -  Petrů, Patr. Jelínek, Bareš

Sestava: Jiskra Zruč B: Pavouček, Havránek, Louda T, Hájek, Váňa J, Jelínek, Petrů, Martiňák, Sochůrek ( Mojžíš), Cudlín ( Bareš), Fanta
Do utkání vstoupila Benfika stejně jako A-tým v sobotu, hned v desáté minutě se prosadil po samostatné akci Petrů. Jiskra se však po vedoucí brance zatáhla a začala se více věnovat bránění. Paběnice hrozily hlavně ze standartních situací. Jiskře se v obranné fázi moc nedařilo a Paběnice se dočkali vyrovnání. Ve dvacáté minutě se trefil rukou domácí Mužátko. Ještě do poločasu domácí zápas otočili, ale Jiskra se mohla dočkat těsně před koncem první půle vyrovnání, ale Cudlín z malého vápna prázdnou branku přestřelil.

Druhý poločas Jiskra kupila v obrané fázi jednu chybu za druhou a v 70. minutě už prohrávala 1:5! Poté se již Jiskře podařilo pouze snížit po brankách Jelínka a Bareše na konečných 3:5!

ZDROJ: Kamil Petrů