Nepoměřice - Jiskra Zruč "B"  1:3  ( 1:1 )

Branky: 1. Knol - 7. a 50.Cudlín, 58. Vlastní
Sestava Nepoměřice: Šíma - Stoupa, Nouzák, Chromý, M. Kmoch - Culka, Knol, L. Duna, J. Kmoch (46.T. Duna) - Lilek (86.Novák), Kakos
Zruč: Sochůrek - Havrda, Hajek, Kozel, Prošek - Fanta , Z. Louda, Petružalek - Cudlín, Pejša
PŘEVZATO Z WEBU NEPOMĚŘIC:

NEPOMĚŘICE NESTAČILI NA JISKRU.
Zápas se Zručí začal pro Nepoměřice slibně.Hned v první minutě po kombinaci Chromý,Culka,Kakos se dostal balon až před brankaře hostí a Knol hlavou dorážel na 1 : 0.Jiskra se z gólu otřepala brzo ,když Cudlín v sedmé minutě , prošel přes dva hráče nepoměřic a ranou k tyči nedal Šímovi šanci,1 : 1.Ve dvanácté minutě pískl rozhodčí pokutový kop hostujícímu obránci za ruku ve vápně,k míči se postavil Linek a ....vysoko přestřelil.do konce první půle se stav neměnil i přesto, že jsme možnosti měli,ale gól nám tam nepadl.Ve druhé půli,dal o sobě  vědět znovu hostující Cudlín,Tento hráč "vyučoval" domácí z efektivity.Dvakrát dostal za zápas prostor pro zakončení a byli stoho dva góly .Třetí jsme si po chvíli dali vlastní,kdy Šíma neudržel roztočený míč, od Stoupova nepodařeného odkopu a ten zapadl do brány.