Malešov "B" - Jiskra Zruč "B"  0:3 (0:3)

Branky: 3x Fanta

Sestava: Jiskra "B": Kozel - J. Váňa (C), Janata, J. Havránek, Brabec - Zachariáš (46. Viktora), Kovařík, Vosyka, Veselý - Kohout (46. T. Louda), Fanta
Malešov – Jiskra vyrážela do Malešova s vědomím, že musí uhrát minimálně jeden bod, aby si uchovala naději k postupu do III. Třídy.

Zápasy v Malešově, byly vždy vyrovnané a jiskra málo kdy odvážela nějaký bodový zisk. Malešov představil mladé družstvo, které se pralo o každý balón. Na straně Jiskry převládala hlavně zkušenost.
V dobrém světle se ukázal novopečený inženýr Zbyněk Fanta, kterého možná v minulých zápasech tížila studentská zátěž. První branku dal osmé minutě po brejku, kdy nekoukal na lépe postavené spoluhráče ve vápně a z úhlu nekompromisně zavěsil – 0:1! K druhé brance ve dvacáté minutě mu dopomohli domácí, po dlouhém centru po lajně od J. Havránka domácí “bek“ bral míč na poslední chvílí před Zachariášem, míč však jen tečoval za sebe k domácí brance, kde číhal zmiňovaný inženýr Fanta, který už neměl problém rozvlnit síť malešovské branky – 0:2! Třetí branka padla o pět minut později, kdy na pravé straně předvedli hezkou spolupráci Kohout – J. Váňa, který pronik do vápna posunul osamocenému Fantovi a ten završil svůj hattrick do prázdné branky – 0:3. Po této brance už se poločas dohrával. Domácí se dostali jen k pár střelám ze střední vzdálenosti. Celý tým si šel první polovinu za svým a zaslouženě vstřelil tři branky.

Druhá polovina už byla vyrovnanější. Domácí drželi míč, který však před šestnáctkou vždy odevzdali Jiskře. Zruč na tom bohužel nebyla lépe, ale do zakončení se z brejku dostávala. Největší šancí Jiskry byla šance Viktory, který sám před prázdnou brankou minul (promiň Stando já musel :d ). Domácí si taky připsali jednu větší šanci, ale střela skončila těsně tyče Kozlovi branky.

A tak si Benfika připsala vytoužené tři body a odskočila, tak svým konkurentům o postup do III. Třídy.

Rozhodující zápas se hraje v sobotu, kdy přivítáme doma od 17:00h. Tým z Nepoměřic. Těšíme se, že nás přijdete podpořit v hojném počtu!