24. KOLO IV. třídy sk. B

SK FK Miskovice - Jiskra Zruč  “B“   15:1 (8:1)

Branky: Štěpán 6, O. Kruliš 3, M. Kruliš 3, Krejza, V. Kopáček, Chvála – T. Louda

Rozhodčí: David Čižinský (Suchdol). Diváků: 26.

Sestavy: Miskovice: Strbík – Chvála, Krejza, Herout – Najbrt, Podolák, M. Kruliš, Bohouňovský – Březina, Štěpán, O. Kruliš. Střídali: Michal Herout, V. Kopáček.

Zruč nad Sázavou B: Svoboda - Hájek, Havel, Kovář, Borek – T. Louda, P. Jelinek -  Fanta.
Benfika odcestovala do Miskovic pouze v osmi hráčích a odjela domů s výpraskem
Béčko odehrálo mistrovské utkání IV. třídy s torzem mužstva

Miskovice (3. června) - Fotbalisté zručského béčka sehráli čtyřiadvacáté kolo IV. třídy na půdě soupeře, byli hosty celku FK Miskovice.

V sobotním utkání hostili domácí Miskovice borce ze Zruče nad Sázavou, kteří ovšem už před utkáním řešili problémy se sestavou a k úvodnímu hvizdu sehnali jen osm hráčů. Zručská Benfika je jako noc a den, v utkáních, ve kterých je doplněna hráči A-týmu s přehledem diktuje tempo hry a dělá body, v případě, kdy se zápasy A a B týmu kryjí v termínové listině, dostává slušné příděly (prohry v Močovicích 9:1, Soběšíně 5:1, Křeseticích 7:0, Nepoměřicích 6:0 a Kačině 3:0).
Samotné utkání připomínalo spíš házenkářské střetnutí, domácí borci si v pohodě přesouvali míč do stran a do vápna létali ostré centry na trojici útočníků. První gól dal v 10. minutě O. Kruliš a odstartoval poločas, který skončil 8:1. Čestný gól domácích dal po rychlém protiútoku za stavu 4:0 T. Louda.

Do druhého poločasu domácí prostřídali a na hřiště se dostali hráči z lavičky, hosté samozřejmě po celé utkání co nejvíce zdržovali, každý výkop brankáře trval minutu, ale obraz hry se nezměnil a padal jeden gól za druhým, a to gólman hostí také spoustu šancí chytil. Utkání skončilo nakonec krutým debaklem 15:1, hosté si však zaslouží obdiv, že celé utkání odmakali a nevypustili jediný souboj. (mis)