Jiskra Zruč "B" - SK Nepoměřice 6:0 (2:0)

Branky: 4x Kohout, Fanta, vlastní

Sestava: Cudlín - Brabec, Janata, J. Havránek, J. Váňa (C) (12. Viktora) (65. Hluchý) - Zachariáš (46. Martinák), Vosyka, Hájek, T. louda - Kohout, Fanta

Zruč nad Sázavou - Benfika měla vše ve svých rukách, stačilo s Nepoměřicemi neprohrát a Jiskra putovala do III. Třídy.

A jak byly karty rozdány, tak to vypadalo i na hřišti. Hosté hned v první minutě z prvního útoku ztratili míč, Cudlín ho nakopl vřed, kde číhal Kohout, který svou rychlostí překvapil všechny, když byl u míče dřív než hostující brankář a lobem poslal Jiskru do vedení - 1:0! První branku měla Zručské hráče uklidnit, ale kupila se chyba za chybou. Aktivní Nepoměřice dostávali domácí pod tlak, ale vážnější šance z toho nebyly.  Za to Jiskra své šance zahazovala. Přesto ještě do poločasu zvýšila na 2:0, top J. Havránek poslal další pas na Kohouta, který si obhodil golmana a poslal míč do prázdné branky - 2:0!

Do druhé půle šli hosté s odhodláním, že vstřelí kontaktní branku a trochu domácí potrápí. Jenže srazila je vlastní chyba, po centru Kohouta zpracoval míč ve vápně T. Louda a nešťastný hostující obránce místo odkopu na roh, zamířil míč přímo do branky - 3:0! Čtvrtou branku přidal po brejku Fanta a pátou opět aktivní Kohout, který vykoupal golmana a z úhlu zakončil levou do branky. Hosté se snažili, ale stále žádné větší šance nepřicházely. Jen střely ze střední vzdálenosti, anebo menší závary po standartních situacích. Poslední branku vstřelil opět kohout, tentokrát se postavil k přímému kopu, který krásnou střelou poslal od břevna do branky - 6:0!

A tak jiskra konečně zvládla poslední veledůležité kroky a postoupila do III. Třídy.