Jiskra Zruč "B" - Malešov "B"  5:2  ( 2:2 )

Branky:
3x Fanta, Viktora, Zelenka
Rozhodčí: p. Fencl
Sestava Zruč B:Cudlín - J. Váňa, J. Havránek (Veselý), Kozel, Prošek - Viktora, Z. Louda, Tvrdík, T. Louda - Fanta, Petružálek

Zruč nad Sázavou – Benfika nastoupila do zápasu v plné síle, a na začátku zápasu to bylo vidět. Domácí na soupeře vlítli a hned od začátku si vytvářeli šance. Po pár minutách překvapil domácí Viktora hostujícího gólmana, kdy mu do branky propadl centr od lajny 1:0! Druhá branka přišla zanedlouho, kdy dobře hrající Fanta proměnil svůj brejk a zvýšil na 2:0! Po druhé brance Jiskra polevila a do šancí se dostávali i hosté, a nebylo jich málo. Nejdříve po akci Špitálníka netrefil hostující hráč prázdnou branku! V dalších velkých šancích hosté minuli či přestřelili branku strážící Cudlínem. Zmar Malešova vyvrcholil neproměněnou penaltou. V závěru se však hostům podařilo najít ten správný směr a po dvou rychlých brejcích vyrovnal hostující Špitálník na poločasových 2:2!

Druhý poločas Jiskra změnila taktiku, na běhavého a nebezpečného Špitálníka nasadila veterána Tvrdíka, který asi jako jediný dokázal tohoto hbitého štírka pohlídat. Jiskra začala dobře, po vzájemném oťukávání vzal spravedlnost do svých rukou opět Fanta a přidal třetí branku Zruče. Malešov se, ale stále tlačil vpřed, však jeho slabinou bylo neproměňování vyložených šancí. A když už dobře zakončili, tak je vychytal výbornými zákroky Tomáš Cudlín. Však i Jiskra měla šanci, zkompletovat hattrick mohl Fanta, ale vyražený míč od brankáře hostí nedokázal usměrnit mezi tři tyče. Fanta se, ale dočkal zanedlouho, při rohovém kopu Jiskry si počíhal na zadní tyči a pod padajícím brankařem zakončil přesně 4:2! Sympatický Malešov, ale stále hrál a vytvářel si zajímavé příležitosti a nenechal se zdeptat výsledkem. Však když Jiskra přidala svou pátou branku z kopačky Zelenky, který se vrátil do velkého fotbalu po několika letech, bylo o zápase rozhodnuto!