Sokol Chotusice - Jiskra Zruč "B"   6:0 (5:0)

Branky: J. Goliáš 2, R. Goliáš 2, Vetešník, Dospěl

Rozhodčí: Procházka.

Jiskra Zruč "B": Svoboda - Kozel, Svatoš, Kovařík, Pejša - Mojžíš, Sahula - Fanta

Fotbalisté zručské rezervy odjeli do Chotusic, týmu aspirující na postup, pouze v osmi hráčích. Úvod utkání patřil domácím, během pěti minut vstřelili dvě branky. Poté se hra nepatrně srovnala, hosté dobře bránili a chotusické hráče k ničemu nepustili. V poslední čtvrthodině prvního poločasu však dokázali domácí převahu třech hráčů v poli zužitkovat a vsítili tři góly.

Do druhého poločasu poslali domácí do hry nové hráče, chtěli oslabení hostů využít k navýšení náskoku, ale to se jim nepodařilo. Mladíci Chotusic naráželi na obranný val Jiskry a gólmana Svobodu, kde vítězila zkušenost nad domácí nerozhodností. Během druhého poločasu hosté pouze nebránili, dostali se i na dostřel branky Sokola. Nejprve Sahula vyprášil brankáři domácího celku rukavice, poté trefil z trestného kopu břevno. Branku se jim ale vstřelit nepodařilo, což se nakonec povedlo Chotusickým a zvýšili na konečný šestibrankový rozdíl.