Malešov "B" - Jiskra Zruč "B"  2:0  (1:0)
Branky:25. Hála, 88. Vlček
Sestava Zruč: Lejnar - Keltner, Kružík, Schindler, J. Váňa - Veselý, Svatoš, Včelák, Zachariáš - Přenosil, Žák

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE

Jiskra která se stále potýká s nedostatkem hráčů vyrazila do Malešova, kde se odehrálo páté kolo čtvrté třídy.

Hosté se museli obejít bez pomoci dorostenců, kteří hráli své mistrovské utkání v Ratajích.

Domácí hráči, byli celý zápas lepší a drželi si mírnou převahu. Jiskra se snažila nedostat mnoho branek a proto se soustředila na obranu.

První branka přišla v polovině prvího poločasu, kde si domácí snadno poradili s hostující obranou a překonali do té doby dobře chytajícího Lejnara ve zručské brance 1:0!

Hosté se snažili dostat před bránu domácích z rychlých brejků, ale ohrozit branku nedokázali. Vždy chyběla finální nahrávka.

Poločas tedy skončil 1:0 pro domácí celek.

Do druhého poločasu skočila jiskra aktivněji, snažila se vyrovnat a podnikala rychlé brejky do obrany domácích. Bohužel pro Jiskru se žádný střelecký pokus neujal. Střela Zachariáše mířila vedle a tresný kop Jardy Váňi šel vysoko nad branku! Ale i domácí si vytvářeli šance a postupem času jich bylo více, protože jiskra vrhla vše na jednu kartu a hnala se do útoku.

Jeden z brejku domácím v 88. minutě vyšel a tak pohřbil naděje jiskry bodovat. Přečíslení Zručské obrany využili domácí ke vstřelení rozhodující branky 2:0!

Zápas se dohrával i díky počasí za šera, a tak si lepší domácí zaslouženě připsali tři body za výsledek 2:0!

A i teď se potvrdilo, že Jiskra hraje lépe venku než doma, kde dvakrát dostala sedm branek.