Kácov "B"  - Jiskra Zruč "B"   1:2  ( 0:1 )

Branky Zruč : 51. Vejmelka - 1. Z. Louda, 91. Hájek
ŽK: 0/1 - Veselý
Sestava Zruč: Sochůrek - Havrda, Kozel, Hájek, Prošek - Němec, Z. Louda, T. Veselý, Vilimovský - Zachariáš (80. Svatoš), Vlasák (70.Přenosil)

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE

V sobotu odpoledne dorazila oslabená Jiskra o nejlepšího svého střelce Cudlína do Kácova, však i domácí nebyli kompletní a tak žádný tým nebyl favoritem.
Jiskra však začala náporem a hned z prvního rohu a po závaru v pokutovém území se nejlépe orientoval Zdenda Louda a uklidil míč z malého vápna do sítě 0:1! Po této brance byla logicky aktivnější Jiskra, do velké šance se dostal Zachariáš, na vápně obešel beka, ale místo střely volil nahrávku, která nikoho nenašla. Další centrované míče však už nenašly své adresáty a tak aktivitu převzali domácí. Jiskra kupila chybu za chybou, ale domácí nedokázali proměnit ani tu nejvyloženější šanci. Ke konci poločasu už se hra Jiskry srovnala, kdy konečně začala hrát to, s čím jezdí na soupeřova hřiště. A vše vyvrcholilo Hájkovou šancí, kterou však brankář Jonáš se štěstím lapil.
Druhý poločas by už vyrovnaný s šancemi na obouch stranách, však ze začátku s větší aktivitou domácích. Kteří svou aktivitu zužitkovali šťastnou brankou v padesáté minutě 1:1! Branka domácí nakopla, z dalších šancích zastavilo břevno či je vychytal opět výborný Sochůrek ve Zručské brance. Postupem času měla šance i Jiskra, střílel Louda s Veselým, ale nepřesně. V další stoprocentní šanci byl opět Zachariáš, ale hlavou po parádním centru Kozla mířil vedle.
Domácí se stále tlačili vpřed, ale obrana ve složení Havrda, Kozel, Hájek a Prošek pracovala dobře. Jirka Prošek postupem času kdy se blížil konec utkání vypomáhal ofenzívě, nejdříve z vápna vyzkoušel pozornost Jonáše, který však jeho ránu lapil, zanedlouho opět stáli oba aktéři tváří tvář, Jirka brankáře domácích obešel, ale na zakončení levou z úhlu do prázdné branky se neodvážil, tak zasekl balon a snažil se najít lépe postavené spoluhráče, vracející se obránci domácích však akci okamžitě přerušili. V závěru se dostal ke střelám aktivní Louda, ale střely se nevešly mezi tři tyče. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, tak se do odraženého balónu  na hranici šestnáctky opřel Hájek a všichni překvapeni sledovali, jak míč putuje do sítě 1:2! Historie se tedy opakovala, kdy v minulém střetnutí na hřišti v Kácově, Jiskra přišla o remízu v nastaveném čase!