Jiskra Zruč "B" - Nové Dvory "B"  1:1  (0:0)
Branky: R.Kořínek - Špírek

Sestavy: Zruč B:Lejnar (35. Fanta) - J. Váňa,Kružík, Keltner, Schindler, L.Kořínek, Hájek, R. Kořínek, Louda, Zachariáš, Cudlín (c) Nové Dvory B: Hruška (c) - Mirovský, Markup (55. J. Pátek), Jeřábek, Procházka - Melezínek, D. Pavlík, Špírek, Strnad - Zelený (46. Vaněk), L. Pospíšil.

Jiskra B získala svůj první bod

Nedělní odpoledne patřilo rezervám týmu Zruče a Nových Dvorů.
Hosté, posíleni o pět hráčů A-týmu, si chtěli ze Zruče odvést plný bodový zisk. Proti domácí Jiskře hrála i špatná domácí bilance, kdy ze dvou zápasů dostala 14 branek.
Ale poslední zápas v Malešově ukázal cestu, kterou by se mělo nadále pokračovat, tak i tento trend chtěla Jiskra předvést proti těžkému a posílenému soupeři.
Začátek zápasu patřil hostům, dobře kombinovali, prezentovali se krásnou střelou do tyče z kopačky hostujícího Pavlíka a stále doráželi na zručskou branku. Naštěstí obrana obstála i někdy díky velkému štěstí a někdy tomu pomohla nemohoucnost hostů, např. šance Zeleného, který hlavičkoval osamocen nad břevno.
Jiskra se první poločas snažila, útočné duo Cudlín – Zachariáš, spolupracovali při připravování šancí. Nejdříve Zachariáš poslal míč za obranu do brejku Cudlínovi, kterému byl ( neoprávněně  ) mávnut offside, poté rychle rozehraný aut od Cudlína nezakončil Zachariáš. Velká a jediná šance v prvním poločase přišla po rohovém kopu, kdy se k hlavičce dostal Radek Kořínek. Na brankové čáře u tyče vyhlavičkoval hostující Melezínek a následnou dorážku Cudlína vyrazil nad branku výtečným zákrokem brankář Hruška!
V prvním poločase došlo ještě k jedné události, zranila se opora týmu Luboš Lejnar, který při jedné z mnoha střel na jeho svatyni špatně míč zachytil a nejspíše došlo ke zlomení ukazováčku. Další informace podáme.
Luboš byl tedy vystřídán, do branky se postavil dorostenec Cudlín.
Druhý poločas byli aktivní opět hosté, kteří se snažili rozhodnout. Ale Jiskra už byla důstojnějším soupeřem než v prvním poločase. I přesto hosté šli do vedení. Penaltový zákrok od L. Kořínka proměnil ve vedoucí branku Špírek, 0:1! Jiskra nesložila zbraně a dále se prala o šanci bodovat. Hosté často v obraně chybovali, hlavně pod nátlakem a zmatcích v pokutovém území. V šanci byl Zachariáš, který ale podcenil centrovaný míč a svou šanci vyrovnat propásl. Pálil ještě L. Kořínek s Hájkem, ale hostující brankář Hruška vždy pohotově zasáhl. Domácí Jiskra se dočkala v polovině druhé půle, kdy po centru Kružíka krásnou křižnou hlavičkou zavěsil do sítě Radek Kořínek, 1:1!
Po vyrovnávací brance už se hrálo na brejky. Lepší hosté se ocitli ve veliké šanci, ale L. Pospíšil osamocen na velkém vápně trestuhodně přestřelil.
I Jiskra se mohla dostat do vedení, ale R. Kořínek balón do branky po chybě hostující obrany neusměrnil.
A i proto utkání skončilo 1:1 ke spokojenosti hlavně domácích hráčů, kteří si dokázali připsat první bod, a to i proti silnému soupeři.