Kaňk "B" - Jiskra Zruč "B"   1:6  ( 1:2 )

Branky Zruč: 3x Fanta, 2x Hájek, Svatoš

Rozhodčí: Kratochvíl
Sestava Zruč B: Cudlín - T. Louda, Kovařík, Hájek, J.Váńa
(C) - Zeman, Vosyka, Sahula, Viktora - Fanta, Smutný Střídal: Prošek, Svatoš
Zápas se odehrál pod přísným dohledem vedoucího "A" mužstva Z.Loudou a šedé eminence našeho oddílu Járy Sstudničky. Od začátku se hrálo na půli domácích, ale na první gól se poměrně dlouho čekalo. Po několika promarněných slibných příležitostech (za zmínku stojí sólo Jirky Kovaříka přes celé hřiště (2. nejhezčí akce zápasu)) padla z hlavy Hájka po rohovém kopu. Domácí ve snaze vyrovnat hru otevřeli a po úniku 2 na 1 dával Fanta na 2:0 do prázdné branky. Domácí snížili před poločasem po zaváhání naší obrany.

Ve druhé polovině se domácí nedostali k ničemu a skóre narůstalo po pěkných kombinacích až do "kuchyně". Konečnou podobu výsledku dal po nejhezčí akci zápasu střídající kouč, jednonohý invalidní důchodce Petr Sváťa Svatoš.